UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A to żeś się autorze wypocił powieliłeś moje słowa które napisałem w komentarzach w dniu powodzi jako pierwszy poruszyłem sprawe czemu woda nie jest wpuszczana na basen to plagiat ale zebyś doczytał do końca mój drugi komentarz to dowiedziałbyś się więcej dlaczego woda nie została wpuszczona na basen otóz rozmawiałem z cieciem na basenie proste jak drut bo nie było jak wpuścić jej na basen ponieważ śluzy zasuwy które ją wpuszczają są w remoncie na prędce zrobiono jakąś prowizorkę ale woda na basen płynęła mizernie stąd ten efekt co gorsze bedziemy zalewani częściej pogoda w Polsce staje na głowie niestety a prezydent zamiast zbiornika retencyjnego funduje nam kilka sadzawek chyba tylko dla psów bo najgłębsza m mieć 120 cm a nam wybudują według projektu plaże przy dzikusce natomiast niecka basenu ma być przekazana jakiemuś kolesiowi na hotel i basen dla gości ot cała prawda
  • To dlatego, brak inwestycji na terenie starego basenu? Tak ładne miejsce zostanie sprzedane za bezcen jakiemuś kolesiowi, który ma układ z urzędasem? Pałacyk tez zastał sprzedany za grosze, ziemia była więcej warta niż to co zostało zapłacone. Elbląg układami śmierdzi.
  • bye bye baseniku, hotel będzie to ładnie nas robią
Reklama