UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ponieważ WOT nawiązuje do AK orzeł też jest akowski.
  • Po pierwsze, AK już nie ma. Po drugie, wtedy (II Wojna)Polski niepodległej fizycznie nie było i kombinacje z godłem można było usprawiedliwić. Teraz jest niepodległa Polska, i mimo wszystko dziwne testy nowego klerowskiego godła? W jakim celu to ktoś robi? Jestem przekonany, że to nie przypadek. Krzyże to niech sobie na kościołach są, godło ma być wolne od takich religijnych znaków.
Reklama