UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hahaa profesor z Olsztyna !!!!! Przecież tam zwykłego porządnego lekarza nie ma i nie będzie. A służba zdrowia już dawno zeszła na psy. A niech jeszcze zaczną leczyć "lekarze" po akademii olsztyńskiej !!!! Współczucie dla rodziny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    8
    wredny_typ(2019-08-29)
  • Lekarze po Olsztynie są co najwyżej na stażu (to młoda uczelnia) poszukaj intensywniej by komuś dopiec. Osmieszasz się...
  • Nie rozumiem dlaczego Bartoszyce, Olsztyn?Czyżby w Elblągu nie było już fachowców. Ja w 1986r. też byłem operowany (resekcja połowy żołądka) i to właśnie w Elblągu, w szpitalu na Żeromskiego. Nie pamiętam nazwiska lekarza (minęło ponad 30 lat). ale wiem że to Fachowiec. Po 2 tygodniach od operacji byłem już w domu. Żadnych, nawet najmniejszych powikłań czy też innych rzeczy NIE BYŁO I do dziś nie ma. Pozostała tylko 20-sto kilku centymetrowa blizna. Wyrazy współczucia dla bliskich. .. ..
  • ja też na Żeromskiego resekcja połowy żołądka w moim przypadku pozostała piękna, mało widoczna blizna i miłe wspomnienie po lekarzu ANDRZEJ ZIELIŃSKI- pozdrawiam serdecznie.
Reklama