UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co to jest? Jak jade swoim bicyklem,to na przejciu DLA pieszych przy sadzie przy magistracies schodze z roweru I ostroznie przechodze przez przejscie DLA pieszych to samo czynie na All Grunwaldzkiej przy dawnych Kazamatach,I wierzcie ze przynajmniej 10 % szoferow sie nie zatrzymuje I wali prosto ,pomimo,ze jestem w kurtce odblaskowe I ze wszystkimi swiatlami,czesto trzeba s...c zeby nie zostac trafionym I zatopionym,a wiadomo ze do przejscia nalezy dojezdzac z zachowaniem szczegolnej ostroznosci,no ale jak kazdy wyrwie ze swiatel,czy to przy dawnym Feniksie,czy to na Tysiaclecia to gdzie mu tam w glowie ostroznie dojezdzac do w)w przejsc.A z drugiej strony jak przesiade sie na swojego Garbusa to tez czesto dostaje malpiego rozumu dobrze ze nie mam pod maska potwora o mocy 300 kmKM a tylko 40 to bym calkiem oglupial,co mi tam pieszy czy cyklista,dopoki nie bedzie my z wlasnej kieszeni oplacac kosztow leczenia I czesto dozywotniej rehabilitacji to bedzie tak jak jest.Pozdro Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Zbyszek1(2019-12-11)
  • Ja ci powiem co to jest.To jest efekt czerwonej fali.Kierowcy maja juz dosyc stawania na kazdych swiatlach i jeszcze przepuszczac pieszych na zwyklych przejsciach.Gdyby były normalnie skoordynowanesygnalizatory,to na pewno chetniej by sie zatrzymywali na zwyklych przejsciach.To jest paranoja jakas.
  • @Barni - To fakt Kto jest odpowiedzialny za ten koszmar Jakby się nie jechało to na WSZYSYKICH światłach trafia się na czerwone Szlag może trafić
  • @Barni - Światła są dostosowane do ograniczenia prędkości, jak wszyscy jada 70 kmh to nic dziwnego że maja czerwona falę.
  • Ja placę OC.
Reklama