UWAGA!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 uczą się tańczyć

 Elbląg, Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 uczą się tańczyć
fot. nadesłana

- Wystarczy odrobina muzyki, a dzieci spontanicznie zaczynają się ruszać i tańczyć. Należy te pozytywne reakcje rozwijać już od najmłodszych lat – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, prezes Stowarzyszenia „Jantar”, które realizuje zadanie „Nakręcamy się na aktywność”.

Bezpłatne zajęcia taneczne „Nakręcamy się na aktywność” zapoczątkowane zostały w dwóch klasach pierwszych Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, po jednej godzinie lekcyjnej dla każdej z klas. Wplecione zostały w siatkę godzin szkolnych przy wykorzystaniu lekcji wychowania fizycznego. W trakcie spotkań dzieci będą poznawać różne style taneczne i uczyć się krótkich choreografii pod okiem uprawnionego instruktora tańca sportowego. Zajęcia taneczne rozpoczęły się we wrześniu i potrwają do grudnia. Podsumowaniem nauki będzie turniej tańca, który odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Zajęcia taneczne realizowane są w ramach zadania pn. „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama