UWAGA!

W Elblągu znów będzie rekord!

 
Elbląg, Liczenie pieniędzy jeszcze trwa
Liczenie pieniędzy jeszcze trwa (fot. Michał Skroboszewski)

- W Elblagu mamy 100 tys. wolontariuszy. Jedni chodzą z puszkami, a drudzy z portfelem – tak elbląski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował Bogusław Milusz, szef elbląskiego sztabu WOŚP.  Mieszkańcy po raz kolejny pobili rekord zbiórki.

Po raz kolejny w Elblągu został pobity rekord zebranych pieniędzy podczas WOŚP. Tylko z aukcji internetowych konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  powinno wpłynąć ponad 32 tys. zł. W tej sumie są też wylicytowane przez mieszkańców Elbląga przedmioty od naszej redakcji. Mamy uczestnika naszej sztafety w Garmin Iron Triathlon (miejsce w sztafecie kosztowało 50 zł), artykuł sponsorowany „poszedł” za 250 zł, trzy kalendarze z Fotką Miesiąca zostały wylicytowane za łączna sumę 146 zł.
       Na ulicach Elbląga z puszkami wyszło 450 wolontariuszy. Oprócz nich grały 52 lokalne sztabiki zlokalizowane w elbląskich szkołach i instytucjach. W sumie w Elblągu zebrano ponad 442 tys. złotych. - Finał przebiegł sprawnie i bezpiecznie. Policja nie poinformowała nas o żadnych incydentach. Najważniejsze, że znów pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy. Chcielibyśmy tym wszystkim ludziom podziękować. W Elblągu mamy 100 tys. wolontariuszy, jedni chodzą z puszkami, drudzy z portfelem. Miasto jest już posprzątane po WOŚP-owym finale – mówił Bogusław Milusz.
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama