UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W środę spotkanie z Rosjanami

Od poniedziałku do środy (19-21 maja) przebywa w województwie warmińsko-mazurskim 45-osobowa grupa Rosjan z obwodu kaliningradzkiego. Wizytę zorganizowało Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w celu umożliwienia nawiązania kontaktów przez przedstawicieli podmiotów z obwodu i naszego województwa.

Goście z Rosji poszukują partnerów do tworzonych obecnie projektów transgranicznych, szczególnie w obszarach przedsiębiorczości, młodzieży i dzieci, turystyki, kultury i dziedzictwa kulturowego, rozwoju lokalnego.
     W środę 21 maja w godzinach 10.30-12.30 odbędzie się spotkanie w Elblągu, w Sali Staromiejskiej przy ulicy św. Ducha 3/4.
     - Podczas spotkania przedstawiciele władz Elbląga i instytucji kultury, wspierania przedsiębiorczości oraz organizacji pozarządowych, przedstawią swoje doświadczenia z zakresu współpracy transgranicznej - informuje Maciej Bielawski, koordynator projektu. - Spotkanie to będzie także okazją poznania specyfiki działania partnerów rosyjskich oraz nawiązania kontaktów, które staną się podstawą do realizacji wspólnych projektów w przyszłości. Wszystkie organizacje i instytucje zainteresowane współpracą transgraniczną lub poszukujące partnerów z obwodu kaliningradzkiego zapraszamy na to spotkanie.
     Szczegółowych informacji udziela Maciej Bielawski, tel. 055 235 33 88, e-mail: maciek@eswip.elblag.pl .
     
     Wizyta odbywa się w ramach projektu „Aktywna współpraca. Przygotowanie podmiotów obwodu kaliningradzkiego do współpracy transgranicznej”, finansowanego w ramach programu TACIS CBC, a realizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego Obwodu Kaliningradzkiego.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A dlaczego nikt nie pisze, że w zeszły czwartek była delegacja w Moskwie i rozmawiali między innymi na temat otwarcia granicy dla żeglugi po Zalewie Wiślanym. Oczywiście tym razem również nic nie załatwili i po raz kolejny jest to z naszej winy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mają nas gdzieś(2008-05-20)
  • Otwarcie już nas nie interesuje, bedzie przekop i niech sobie zabetonuja swoją strone najlepiej
Reklama