UWAGA!

Warsztaty z refleksologii

 Katarzyna Laskowska
Katarzyna Laskowska (fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl)

 CSE „Światowid” zaprasza seniorów na spotkanie z Katarzyną Laskowską – refleksologiem i fizjoterapeutką. Warsztaty odbędą się w ramach Klubu Aktywnego Seniora, 27 września o godz. 15 w Galerii Nobilis.

Czym jest refleksologia, w jaki sposób pracą na refleksach można oddziaływać na poszczególne części ciała uruchamiając naturalny proces samoleczenia oraz przywracania równowagi organizmu, dowiedzą się uczestnicy spotkania z Katarzyną Laskowską, która
       w Elblągu prowadzi gabinet Refleksologii i Rehabilitacji.
       Katarzyna Laskowska jest dyplomowanym refleksologiem, nauczycielem zawodu w Polskim Instytucie Refleksologii, fizjoterapeutką oraz smoveyCOACHem. Na zajęciach z seniorami wykona kilka technik pracy na stopach dla dwóch chętnych uczestników spotkania. 
       W trakcie wykładu będzie również możliwość zapoznania się z przyrządem smovey
       i aktywnym uczestniczeniu w krótkich zajęciach ruchowych.
      
       Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w Galerii Nobilis (II piętro) w CSE „Światowid”. Wstęp wolny. Więcej informacji pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.
      
       Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Aktywnego Seniora. Klub powstał
       w odpowiedzi na potrzeby osób, które zakończyły już swoją aktywność zawodową. Do udziału w spotkaniach, ale także do dzielenia się swoim doświadczeniem zawodowym, pasją czy umiejętnościami zapraszamy wszystkich chętnych seniorów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Mogą to być zajęcia z rękodzieła (np. haftowanie, szydełkowanie), sportowe (np. joga, nordic walking), językowe, literackie itp. Do Klubu zapraszamy także seniorów, którzy chcą ciekawie zagospodarować swój czas wolny, skorzystać z oferty warsztatów, poznać nowe osoby.
       Klub Aktywnego Seniora działa w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poza stworzeniem Klubu realizowane są cykliczne warsztaty fotograficzne, wokalne, teatralne, plastyczne i taneczne skierowane do osób 60+. Odbywają się także spotkania ze specjalistą od nowych mediów, których efektem będzie Przewodnik Twórczego Seniora. Realizację projektu zakończą Targi Seniora.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)