UWAGA!

Warsztaty zielarskie z Parkiem Krajobrazowym

 Elbląg, Warsztaty zielarskie z Parkiem Krajobrazowym

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach "Rośliny lecznicze wokół nas". Poprowadzi je Michał Konkel - biolog, archeobotanik, przyrodnik-pasjonat, z zawodu zielarz-fitoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów, edukator ziołolecznictwa. Więcej informacji o prowadzącym warsztaty na stronie internetowej.

Dzięki warsztatom uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, że zioła rosną dosłownie wszędzie. Zapoznają się także z zasadami zbioru, sposobami przechowywania oraz wykorzystywania różnych ziół na własny użytek.

Warsztaty odbędą się w elbląskiej Bażantarni we wtorek (21 czerwca). Początek o godzinie 12:00. Osoby nimi zainteresowane prosimy o zgłaszania się za pośrednictwem poczty e-mail, pod adresem: pkwe.konkursy@warmia.mazury.pl.

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, zatem będzie się liczyła kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów podamy w e-mailu potwierdzającym udział.

Do zobaczenia w terenie!

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama