UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w projekcie i zdobądź doświadczenie zawodowe

2017-01-27
14:49
 
Weź udział w projekcie i zdobądź doświadczenie zawodowe

Uczestnicy projektu „Obudź swój potencjał – YEI” realizowanego przez CEiPM OHP w Elblągu i Olsztynie realizują trzymiesięczne staże zawodowe u lokalnych pracodawców. Głównym celem staży jest zdobycie doświadczenia zawodowego tak ważnego na rynku pracy.

W ramach kursów zawodowych uczestnicy poznali teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu wybranego zawodu. Dzięki udziałowi w projekcie wiedzę i umiejętności zdobyte w ramach szkoleń mogą wykorzystać w praktyce w trakcie staży zawodowych w zakładach pracy. Każdy z naszych uczestników projektu został skierowany na staż zgodnie z zdobytymi kwalifikacjami zawodowymi. Uczestnicy projektu realizują staże w zakładach pracy na terenie Elbląga, Olsztyna oraz powiatu elbląskiego i olsztyńskiego w branży m.in.: administracyjno-biurowej, handlowej, magazynowej, spawalniczej, gastronomicznej, usługowej itp. Staże są doskonałą formą zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez praktyczne wykonywanie zadań na konkretnym stanowisku pracy. Uczestnicy projektu za staż zawodowy otrzymują stypendium stażowe. Celem głównym projektu „Obudź swój potencjał - YEI” jest podniesienie szans na zatrudnienie młodych osób w wieku 18-24 lata. Projekt skierowany jest do młodzieży, którzy ze względu na brak lub zbyt niskie kwalifikacje zawodowe mają trudności w uzyskaniu zatrudnienia zgodnego z ich predyspozycjami zawodowymi i zapotrzebowaniem rynku pracy. Uczestnicy w ramach projektu uzyskali wsparcie z zakresu poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy, wsparcia psychologicznego, kursów i szkoleń. Ponadto uczestnicy otrzymują dofinansowanie kosztów dojazdu na zajęcia, stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe, ubezpieczenie NNW oraz zdrowotne na czas trwania projektu. Przewidziano również refundację kosztów opieki nad dzieckiem lub osobą zależną. Poprzez udział w projekcie młodzież zwiększy swoje szanse na zatrudnienie i odnajdzie się na rynku pracy.

       -------------------------- komunikat płatny ----------------------------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej