UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"Wigilijna pomoc" dla potrzebujących. Lista restauratorów zamknięta

2020-12-02
Aktualizowany 2020-12-04 12:44
 
Elbląg, Graf. UM w Elblągu
Graf. UM w Elblągu

Jedną z najpiękniejszych elbląskich tradycji są Świąteczne Spotkania połączone z Wigilią dla mieszkańców. W tym roku z bólem serca musimy zrezygnować ze świątecznego jarmarku. Chcemy jednak, aby najbardziej potrzebujący mogli jak co roku poczuć atmosferę świąt. Mimo pandemii i wynikających z niej ograniczeń prezydent Witold Wróblewski zaprasza elbląskie firmy gastronomiczne do uczestnictwa w akcji „Wigilijnej pomocy”.

Informujemy, że lista restauratorów w ramach akcji „Wigilijna pomoc" została zamknięta. Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony elbląskich firm gastronomicznych i cateringowych. W ciągu pierwszej godziny jej trwania chęć uczestnictwa zgłosiło 6 firm. Cała lista tj. 10 uczestników, zgodnie z zasadami akcji, została zamknięta jeszcze w ten sam dzień: 2 grudnia. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

Zasady przeprowadzenia akcji "Wigilijna pomoc”
        

1. Organizatorem  akcji „Wigilijna pomoc” jest Prezydent Elbląga Witold Wróblewski. W ramach akcji Gmina Miasto Elbląg zleci i opłaci przygotowanie zestawów potraw wigilijnych, a także zorganizuje ich odbiór od restauratorów i dystrybucję wśród mieszkańców.
        

2. Ilość wszystkich zestawów do przygotowania – 1000 zestawów – zadanie może być podzielone pomiędzy kilku restauratorów.
        

3. W skład zestawu świątecznego wchodzą:
       - barszcz czerwony z uszkami lub pasztecikiem 300ml
       - bigos wigilijny 200g
       - pierogi z kapustą i grzybami 200g
       - porcja ciasta 100g
       - pieczywo
       - sztućce jednorazowe
       - porcje w naczyniach jednorazowych zgrzewanych folią, zapakowane w torbę papierową.
        

4. Cena jednego zestawu: 30 zł brutto.
       Rozliczenie z wykonawcą nastąpi na podstawie umowy i dostarczonej faktury.
        

5. Do akcji zaprosimy max. 10  elbląskich firm gastronomicznych, które zgłoszą chęć udziału w akcji przesyłając swoje zgłoszenie w terminie do 10 grudnia 2020r. na adres: gastronomia@elblag.eu. Decyduje kolejność zgłoszeń.
       Lista uczestników zostanie zamknięta i ogłoszona przed terminem, w momencie zgłoszenia się 10 uczestników. Wówczas każda z firm otrzyma zamówienie wykonania 100 zestawów.
       W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń, ilość zamówionych zestawów przypadających na jedną firmę gastronomiczną zostanie proporcjonalnie zwiększona.
        

6. Dystrybucja posiłków planowana jest w dniach 21 – 23 grudnia 2020r.
        

7. Więcej informacji pod nr telefonu: 55 239 33 25 lub 55 239 33 23

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • RobertKoliński Co łune z temi opakowaniami w plastik i sztućcami jednorazowymi, za mało to plastiku w oceanach pływa? Warto by może przy tej okazji zaznaczać, że te jednorazówki-sztućce powinny być wykonane z materiałów przyjaznych środowisku, podobnie jak opakowania jednorazowe. Czy ktoś w elbląskim UM myśli w ogóle o takich rzeczach, czy po prostu występuje tu tradycyjny żywioł i urzędniczy tumiwisizm? Hashtagi: #LudziomDobrejRoboty, #przyroda, #ekologia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  8
  RobertKoliński(2020-12-02)
 • Co prawda Panie Prezydencie, nie jest Pan z mojej bajki - opcji polit. ale cieszę się z różnych, jak np ta, inicjatyw. Innych także. A bandą malkontentów którym zawsze będzie źle, coby się nie zrobiło, proszę się nie przejmować. Gwarantuję Panu że gdyby cenę internetu podnieść tak np. 10 - 15 krotnie (ja osobiście jestem za)to ilość debilnych komentarzy by się lawinowo zmniejszyła. Pozdr.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  marekzegarek50(2020-12-02)
 • próba
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  marekzegarek50(2020-12-02)
 • a jednak, . .. .cenzura nie pyszcza pewnych postów. .. .. tiaaaaa. .. tolerancja. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  marekzegarek50(2020-12-02)
 • weźcie się do pracy
 • niech ludzie wezmą się za pracę
 • Nie dziwię się takiemu zainteresowaniu - 30 zł to dobra cena. Na rynku wiele firm oferuje codziennie zestawy na wynos w cenie 15 - 17 zł
Reklama