UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie do wiary. Pani radna pisze do Prezydenta w tak błahej sprawie a nie reaguje na skargi mieszkańców w sprawie tego hałaśliwego samolotu, który lata nad Elblągiem w weekendy. Co mi po czystej ławeczce, jak i tak nie zaznam na niej spokoju, bo ciągle słychać brrr..... Pani Małgorzato, może warto byłoby zająć się tą sprawą? Ta sama firma uprzykrza życie mieszkańcom okolic Gliwic. U nich to strefa Silesia u nas Strefa Baltic. Tam Starostwo reaguje na skargi mieszkańców. Szuka jakiegoś kompromisu a u nas? Proszę przeczytać poniższy artykuł. Hashtagi: #https://przegladlokalny.eu/zernica-lata-im-to
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    28
    Zdziwiony(2022-05-11)
  • @Zdziwiony - Weź się człowieku lecz. mamy lotnisko, to mamy samoloty. Zamieszkaj koło Okęcia (może teraz mniej przez polskie władze :)) to zobaczysz jak hałasuje samolot i jakoś ludzie żyją i nie płaczą ciągle do znudzenia, tak jak Ty. Mdli mnie już od Twoich wpisów.
  • A mnie mdli od tego wiecznego brrr....
  • Tak, mamy lotnisko i mamy samoloty. Samoloty mi nie przeszkadzają. Przeszkadza mi ten jeden Turbo coś tam, który wyje nad głową od rana do wieczora. Zazdroszczę, że tego nie słyszysz. Też tak bym chciał.
  • Jest nas więcej - nie jesteś wiarygodny, nikogo twój agresywny język nie przestraszy. Sam udaj się na Okęcie miłośniku hałasu. Mamy dość tego kukuruźnika!!!
  • a mi tramwaje przeszkadzają, i straż na sygnałach, i policja i karetki i schronisko, i ludzie wracający z dyskoteki o 5 nad ranem, i somsiad, jadący na ryby o 3 w nocy, i pies szczekający, i kibice na stadionie, i dzwony kościoła i szum drzew - człowieku żyjesz w mieście więc zaakceptuj hałasy miasta, i wcale nie jest was więcej. Nie jestem obrońcą samolotu, ale jak chce i potrzebuje to niech lata, taka rola samolotu i taka rola miasta.
  • Rolą miasta jest żeby ten samolot latał od rana do wieczora? A co miasto ma z tego? Przecież to prywatny biznes, działalność gospodarcza. Ktoś na tym zarabia grube pieniądze a my mamy tego słuchać? Ja też prowadzę działalność gospodarczą. Już widzę co by się działo gdybym tak hałasował w weekendy. Straż Miejska, Policja byłaby zaraz u mnie. Wokół tego samolotu panuje jakaś zmowa milczenia. Pamiętam artykuł tutaj, w którym opisywano, że w Elblągu jednemu, podkreślam jednemu sąsiadowi przeszkadzało szczekanie psa i właścicielka psa została ukarana. Sąd nakazał jej usunięcie psa. A tu jakiś przedsiębiorca z Gliwic lata po elbląskim niebie, zatruwa nam życie i nikt nie reaguje.
  • Odróżniasz warkot samochodu jadacego normalnie (nawet na sygnale ) od "palenia opon"?! To samo samoloty- nawet te Królewa - nie są tak dokuczliwe jak "turbo cymbał" i to akurat w sobotę....
  • @Zdziwiony - A Tobie śmigło już urwało. Gdzie Park Traugutta a gdzie samolot??? Ten samolot sobie dyga wokół Zatorza. Na takiej wysokości, że go w parku nie odnotujesz. A jak Ci nie pasuje lotnisko sportowe to wyjazd z Zatorza.
  • Tobie ten samolot już tak słuch zorał, że głuchy jesteś..
  • Zamiast na ptaki proponuje zwrócić uwagę na pijących i sikających pod drzewami chłopów -to jest dopiero widok i udręka
Reklama