UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zagrożenie, to "czai się " ale na elbląskim niebie. Zaczął się sezon i ten kukuryźnik znów lata. Akurat musi latać i warczeć w weekend, kiedy człowiek chce sobie odpocząć.
  • doprawdy wielkie zagrożenie, a brrrrr to w głowie
  • Musi. Rola samolotu. Czy firmy transportowe też zamknąć, bo drogi tiry rozjeżdżają? A może pociąg zlikwidować bo jak szlaban się zamyka, to dość głośno, bo sygnał dźwiękowy z semafora? Lotnisko jest tam od stu lat. Wiedziałeś gdzie kupiłeś mieszkanie, vel działkę. Wyprowadz się, będzie ciszej. Prawo demokracji, nie zabrania takiej działalności. Ciszy nocnej ci raczej nie zakłóca. Na Okęciu, czy Rebiechowie, tak i tam sie też ludzie sądzą. Niestety nie wygrywają, bo z założenia wiedzieli gdzie kupili dom. Ty też Lotnisko było przed tobą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    Anty_maruda(2022-05-12)
  • @Anty_maruda - Rolą samolotu jest wystartowanie i przelot z punktu A do punktu B, potem lądowanie. A ten krąży nad Elblągiem całymi dniami. Tego argumentu, że lotnisko jest tam od stu lat mam już po dziurki w nosie. Niech sobie będzie jeszcze kolejnych 100 lat. Inne samoloty nam nie przeszkadzają. Piszesz, że prawo demokracji nie zabrania takiej działalności. To ja prawem demokracji ustawię przed Twoim domem syrenę i będę wył całymi dniami, bo akurat taką działalność gospodarczą sobie wymyśliłem.
  • @BENJ - Zapraszam serdecznie. Nie długo głośniej twój sasiad nie będzie mógł trzasnąć drzwiami. Mieć takiego sąsiada to kara. Gra w piłkę dzieci, też Ci przeszkadza?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Anty_maruda(2022-05-12)
  • @Anty_maruda - Nie. Gra w piłkę mi wcale nie przeszkadza. A ze wszystkimi sąsiadami bardzo się lubimy i wspólnie próbujemy walczyć z tym samolotem. Pozdrawiam. Miłego dnia.
  • Jaki problem kupić na spółkę armate przeciwlotniczą i puknąć do niego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kaczor(2022-05-12)
Reklama