UWAGA!

Zatańcz i Ty! Zapisy do nowych sekcji tańca towarzyskiego

 Elbląg, Zatańcz i Ty! Zapisy do nowych sekcji tańca towarzyskiego
(fot. nadesłana)

Marzysz o tym, aby nauczyć się tańczyć? A może taniec to twoja pasja, hobby i sposób na życie? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży to propozycja dla osób w wieku 6-15 lat. Na zajęciach młodzi ludzie uczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego cha-chy czy rumby, ale także zyskują prawidłową postawę ciała oraz uczą się kulturalnego zachowania oraz taktu, a przez to umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – w soboty i niedziele.
       Taniec towarzyski dedykujemy również osobom dorosłym oraz seniorom 60+. Nauka tańca odbywa się w parach i utrwalane są dwa style – standardowy i latynoamerykański. Dzięki systematycznym treningom można nie tylko nauczyć się pięknie poruszać na parkiecie, ale również wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję i wytrzymałość organizmu. Taniec towarzyski pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, relaksuje i jednocześnie dodaje energii. Dla osób starszych to również świetny sposób na odkrycie w sobie młodości i witalności.
       Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze w niewielkich grupach. Zainteresowanych zapraszamy do zapisów telefoniczne pod nr 55 611 01 30/40, 609 977 220 (pn. – pt. w godz. 8:00 – 16:00) lub mailowo.
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama