UWAGA!

Zaufaj dyskretnym profesjonalistom

 Zaufaj dyskretnym profesjonalistom

W życiu czasami musimy powiedzieć "sprawdzam" tym, którzy z różnych powodów są blisko nas. W takich newralgicznych sytuacjach warto zaufać specjalistom, którzy do sprawy podejdą bez zbędnych emocji i profesjonalnie ją poprowadzą. Dziwnie zachowujący się nastolatek? Niania, której nie do końca ufamy? A może ktoś, kto wie o Tobie więcej, niż powinien? Te wszystkie trudne sytuacje można wyjaśnić. Pomóc może licencjonowana agencja detektywistyczna Spegro.

W życiu już tak jest, że spotykają nas nie tylko przyjemne rzeczy, ale i te trudniejsze, skomplikowane. Czasami nie ma więc innego wyjścia – trzeba działać. Widzisz, że Twoje dziecko dziwnie się zachowuje? Podejrzewasz, że uzależniło się od dopalaczy, narkotyków, hazardu? Nie wiesz, skąd w jego pokoju wzięły się drogie prezenty? Niepokoi Cię to, że tak dużo czasu spędza przed komputerem, podłączone do sieci? Jeśli czujesz, że coś jest nie tak nie zastanawiaj się, skorzystaj z doświadczenia Spegro. Agencja pomoże Ci dotrzeć do prawdy i podjąć dalsze kroki.
       Jej usługi mogą okazać się niezwykle pomocne także w innej sytuacji. Spegro sprawdzi dla Ciebie referencje i przeszłość niani, która ma zająć się Twoim dzieckiem, a także to, jak zachowuje się wobec niego. Dzięki temu będziesz miał stuprocentową pewność co do tego, kim jest zatrudniona do opieki osoba.
       Umiejętności oraz wypracowane latami metody Agencji sprawdzą się również w sytuacji, gdy podejrzewasz, że ktoś monitoruje to, co robisz. Spegro, za pomocą nowoczesnych, profesjonalnych urządzeń i wykwalifikowanego pracownika dojdzie do tego, czy ktoś Cię podsłuchuje i śledzi. Przejrzy komputery oraz telefony pod kątem wykrycia oprogramowań śledzących – w domu, w biurze, w samochodzie czy w innym, wskazanym miejscu.
       Agencja Spegro specjalizuje się także w sprawach delikatnych, wymagających dyskrecji i profesjonalizmu. Jeśli podejrzewamy, że partner lub partnerka nas zdradza – warto to sprawdzić. Zwłaszcza, że w takich sytuacjach często chodzi również o dobro dzieci. Agencja przeprowadzi czynności obserwacyjne, sporządzi sprawozdanie, do którego dołączona zostanie dokumentacja fotograficzna lub video. Co istotne, jest ono wyczerpującym materiałem dowodowym, ważnym w dalszych procesach sądowych.
       Do kręgu sytuacji, w których istotne jest wyczucie oraz takt, zaliczają się i takie, w których trzeba posiłkować się badaniem materiału genetycznego DNA. Agencja Spegro pomoże w takich sytuacjach jak potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa czy nabycie praw spadkowych po zmarłych. Spegro nie tylko pobierze materiał genetyczny, ale i go przebada.

  Agencja detektywistyczna Spegro mieści się przy ul. Płk. Dąbka 140/2-3
Agencja detektywistyczna Spegro mieści się przy ul. Płk. Dąbka 140/2-3

Agencja pomoże Ci również znaleźć osobę, która zaginęła bądź ukrywa się, spadkobierców, krewnych czy starych przyjaciół. Doświadczenie zdobywane latami oraz wypracowane schematy postępowania pomogą ustalić miejsce ich pobytu w możliwie najkrótszym czasie.
       Agencja detektywistyczno - wywiadowcza Spegro posiada wszelkie stosowne pozwolenia, w tym zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, wydawane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencję detektywa. Założycielem Spegro jest absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, były starszy oficer pełniący wieloletnią służbę w pionach kryminalnych i prewencyjnych organów ścigania. Posiada również wieloletnie doświadczenie w zawodzie detektywa.
      
      
      

Agencja Detektywistyczno – Wywiadowcza Spegro
       www.spegro.pl
       ul. Płk. Stanisława Dąbka 140/2-3
       Tel. 500 189 251 - całodobowo
      

       ----------Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie