UWAGA!

Złoty jubileusz oo. Redemptorystów

Jubileusz 50-lecia pracy duszpasterskiej Redemptorystów w Elblągu i 50 rocznicę Nieustannej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy uświetni specjalny koncert. Odbędzie się on w niedzielę w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej.

- Doszliśmy do wniosku, że apogeum uroczystości jubileuszowych, oprócz modlitw dziękczynnych, podkreśli koncert w naszej świątyni - mówi rektor oo. Piotr Wiśniewski, proboszcz parafii. - Triduum jubileuszowe w dniach od 5 do 7 października prowadzi O. Zbigniew Bruzi CSRS Sekretarz Prowincji Warszawskiej Redemptorystów. W piątek mieliśmy dwie msze z kazaniami oraz dwa nabożeństwa. W sobotę zapraszam na dwie msze o godz. 8 i 18. W niedzielę odbędą się msze święte w kościele głównym o godz. 7, 8.30 i 13, a o godz. 11.30 msza dla dzieci z Podwórkowych Kółek Różańcowych. O godz. 18 w naszym kościele rozpocznie się Koncert Jubileuszowy, w którym wystąpią Chór „Redemptoris”, Dorota Krajewska - sopran, Piotr Kusiewicz - tenor i Orkiestra Symfoniczna Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu pod batutą Leszka Goska. Wstęp na koncert jest wolny.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A czy przyjedzie ojciec Dyrektor?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gandziaaaa(2007-10-05)
 • Gdyby przyjechał Ojciec Dyrektor,to poszłabym powitać Go z całą moją rodziną,ucałowała go w rękę i oddała wszystkie oszczędności,żeby ratował stocznię w Gdańsku.To złoty człowiek jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  wierna wartościom(2007-10-06)
 • Taaa,zloty czlowiek,doslownie zloty.Tylko dzieki komu.....Poza tym stocznia jest przeciez w rekach "jedynie slusznej wladzy"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Gandziaaaa(2007-10-06)
 • JASNOŚĆ redemptorystom gratulujemy ojca dyktatora...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  JASNOŚĆ(2007-10-06)
 • mohery swiętuja
 • Z tego, co mi wiadomo program jubileuszu o. Redemptorystów przewiduje transmisję z tych uroczystości w poniedziałek, 08.10.2007 r. w Radiu Maryja i Telewizji Trwam... Kto wie, w tak wielkie święto, gdy w Elblągu będą obecne władze zgromadzenia w osobie Konsultora Generalnego w Rzymie, Prowinacjała i V-ce Prowincjała w Polsce, może też na tych uroczystościach pojawi się sam o. Dyrektor Tadeusz...
 • dużo dużo dobrago redemptoryści zrobili w elblągu. szczególne podziękowania dla ojców za pracę z młodzieżą !! najbardziej wrtościowe chwile mojej wczesnej młodości pozdrawiam :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  wdzięczna(2007-10-06)
 • JASNOŚĆ Wdzięczna może i dużo dobrego zrobili ale przez jednego z nich śmieje sie z nas cały świat...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  JASNOŚĆ(2007-10-09)
Reklama