UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No, bo to nie WOTowcy, tylko prawdziwi żołnierze! Brawo chłopaki!
  • A co Ty masz do WOT. Taki z Ciebie prawdziwy Polak widzę. Przez takich jak Ty i Twoje komentarze rosną podziały w społeczeństwie.
  • @WOT - Gdyż Maciorek to nie Polak, a on to założył. .. tyle mam do WOT (dla mnie tylko bojówka PIS)
  • Odczep się od WOTu widać jaki z Ciebie patriota wypowiadając się w ten sposób 0 pojęcia na temat ale popisać se musisz. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz.
  • Odgórnie to tylko Bojówka PIS, nic więcej. Cała reszta to tylko Wasze marzenia.
  • @WOT - Weekendowi komandosi Maciara, jeszcze będą latać po ulicach i ludzi rozganiać jak się naród obudzi i wyjdzie żeby tą chorą władzę pogonić, próbka w kwietniu i maju już była w W-wie prawda? Hashtagi: #*****_***
  • @WOT - A co ma podejście do tego tworu do bycia polakiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Paweł 999(2021-01-08)
  • @WOT - Właśnie to słowo "prawdziwy Polak"ukazuje dokładnie kim jesteście, pisowskimi strażnikami rewolucji
  • @Spx - Pan to chyba z rowerka spadł jak był mały i skutki do teraz wychodzą. 1.Żołnierze wot składają tą samą przysięgę co zawodowi. Szkolą się wg tych samych podręczników, obowiązuje ich ten sam regulamin. 2.Macierewicza już dawno nie ma (i dobrze)a wot dalej został. Jak to możliwe? 3.Na protestach było nas pełno, ale po tej dobrej stronie, a ludzi zamiast wojska atakowała policja. 4.Nie wiem jaki inny człowiek nie udzielił by pomocy potrzebującemu, nie ważne więc czy zawodowy, wotowiec, formoza, czy komando foki.
  • @WOT - prawdziwy polak ktory sklada przysiege stac na strazy konstytucji a pozniej ja lamie wbo dostal rozkaz haha, kto idzie do wojska ? homoniesapiens
  • Twoje myślenie jest pokrętne
  • Z takim podejściem nikt nigdy żadnej wojny by nie wygrał
Reklama