UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mnie ciekawi czy wstrzymali na ten czas tym panią opłatę za przesył gazu. Bo niby dlaczego mają płacić skoro przesyłu brak!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    54
    0
    takatam(2020-12-21)
  • @takatam - Moja starsza sąsiadka co miesiąc marudzi, że płaci za gaz 26zł, ale jak się chwali, że co niedzielę 10zł na tacę daje to z tym już problemu nie ma. Mnie aż szlag trafia jak słyszę że ktoś na leki nie ma, na opłaty nie ma ale priorytetem jest opłata na kościół na każdej mszy i koperta w czasie kolędy.
  • @takatam - Ja miałam tak przez 3 tyg i niestety dostałam rachunek normalnie za gaz
  • To ciemnogród !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Kuku łuku tuku puku(2020-12-21)
  • Tylko to nie jest artykuł o mentalności seniorów tylko o bezczynności lub powolnym działaniu administracji. Czy oni to naprawią w 2 tygodnie lub 2 miesiące koszty same się nie pokryją, nawoływanie gazowni na nic się nie zda jeśli dalej jest awaria i nieszczelność.
  • No ale za gaz płacisz za jego rzeczywiste zużycie!!Jesli dostajesz rachunki do przodu to zapłacisz za gaz tyle ile co miesiąc ale w ponownym rozliczeniu kiedy stan jest spisywany zapłacisz za gaz mniej bo zużycie było mniejsze. Nikt nie płaci za gaz jeśli go nie zużył!
  • @takatam - Dlaczego mieli wstrzymać opłatę? Faktury otrzymuje się na cały rok. (W takim wypadku trzeba przejść na odczyt rzeczywisty. )W grudniu przesyłają kolejne rachunki na kolejny rok i albo jest nadpłata albo niedopłata. U nas w bloku również był przeciek i zaplombowali oraz ściągnęli liczniki. Przez 1,5 miesiąca nie mieliśmy gazu i Trzeba było sobie poradzić. Kupiliśmy kuchenkę na 2 palniki elektryczną oraz 1 kaloryfer olejowy. 4 osobowa rodzina z 2 dzieci przeżyła to każdy powinien dac sobie radę. Taka usterka to nie usterka a zrobić i tak trzeba. Nikt tego nie przeskoczy. Zamiast narzekać trzeba pomyśleć jak zorganizować sobie brak gazu.
  • sory - jej pieniądze nie twoje - może robić co chce - nawet otworzyć okno i rozrzucać banknoty na pole!!!
  • @takatam - Nawet grosza nie odejmą od rachunku. Nasz cały blok był 5 tygodni bez gazu, została w tym czasie wymieniona cała instalacja gazowa. Musieliśmy ratować się kąpielom u rodziny i zakupem kuchenek na prąd, dla nas to był dodatkowy rachunek do opłacenia. Bloki Z. B. K.
Reklama