UWAGA!

"Zwierzętom w Potrzebie". Charytatywny Maraton Fitness

2015-11-27
Aktualizowany 2015-12-04 15:07
Elbląg, plakat nadesłany
plakat nadesłany

W dniach 5-6 grudnia zapraszamy nie tylko miłośników zwierząt na 1. Charytatywny Maraton Fitness "Zwierzętom w Potrzebie". Dwudniowe wydarzenie składa się z kilku bloków fitnessowych. Główny maraton odbędzie się w sobotę, 5 grudnia w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Korczaka 34. Start o godz. 16. Pieniądze z cegiełek wstępu zostaną w całości przekazane na rzecz elbląskiego schroniska.

To pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście, powstała ona przy współpracy elbląskiej Fundacji "Zwierzętom w Potrzebie".
       Dwudniowe wydarzenie składa się z kilku bloków fitnessowych: główny maraton, który odbędzie się 5 grudnia w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Korczaka 34, start godz. 16. W ciągu trzech  godzin zostaną zaprezentowane programy taneczno-fitnessowe: salsation, Zumba i yoga. Zajęcia poprowadzą najlepsi instruktorzy w kraju, goście zagraniczni, a także instruktorzy lokalni. Charytatywny maraton swoją obecnością wzbogacą specjalnie zaproszeni goście: Elite Trener Salsation Kamila Wierzyńska-Kozuń oraz pochodzący z Wenezueli Master Trener Salsation Luis Calanche.
       Do wydarzenia przyłączył się również Crossbox Batalion, który również w sobotę w godz. 10-13 przeprowadzi specjalne treningi crossowe.
       W niedzielę ciąg dalszy fitnessowej zabawy, organizatorzy zapraszają tym razem na zajęcia wszystkich zwolenników wodnego szaleństwa. Specjalne wydanie Aqua Fitness odbędzie się w Hotelu Młyn o godz. 12 i 13.
       Na wszystkie poszczególne bloki obowiązują zapisy oraz oddzielne wpłaty, płatność za zajęcia należy dokonać na konto schroniska podając w treści imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę wybranych zajęć. Potwierdzenie przelewu należy zabrać ze sobą na zajęcia, będzie ono traktowane jako bilet wstępu.
       Cegiełki wstępu na poszczególne bloki:
       Cross Fitness - 5.12. godz. 10, 11, 12 w Crossbox Batalion, ul. Pestalozziego 2, cegiełka wstępu: 20 zł, płatne przed zajęciami u instruktorów.
       Maraton Główny - 5.12. Start godz. 16 Zespół Szkół nr 1 ul. Korczaka 34, cegiełka wstępu 20 zł - płatne na konto do 4.12, w dniu maratonu 30 zł płatne przed wejście​​m.
       Aqua Fitness - 6.12. godz. 12, 13, Hotel Młyn ul. Kościuszki 132, cegiełka wstępu: 10 zł, płatne do 4.12 na konto schroniska, w dniu zajęć 20 zł, płatne przed wejściem u instruktora.
      
       Organizatorzy zachęcają do udziału, wspólnej zabawy, a tym samym wsparciu elbląskiego schroniska.
      
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama