UWAGA!

Aktywuj się z MOSiR-em na krytej pływalni

 
Elbląg, Aktywuj się z MOSiR-em na krytej pływalni
fot. MOSiR

Prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji akcja promująca zdrowy styl życia Aktywuj się z MOSiR-em trwa nadal. W 2019 roku zapraszamy m.in. do skorzystania z zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej.

Rozpoczęty niedawno nowy rok, skłonił zapewne wielu z nas do poczynienia postanowień w kwestii poprawienia swojej sylwetki i zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Wspaniałym sposobem na poprawę kondycji fizycznej jest wszelka aktywność prowadzona w wodzie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę takich zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej. Są to Aqua Fitness oraz Aerobik w wodzie dla seniorów.
       Aqua Fitness to wspaniała forma treningu całego ciała, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, przy wykorzystaniu różnorodnych form ruchowych w wodzie. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 20:00 oraz w poniedziałek i środę o godz. 9:00. Wszystkim zapracowanym w tygodniu polecamy zajęcia w niedzielę na godz. 16:30. Bilet wstępu na jedne zajęcia to koszt 20 zł. Możliwy jest także zakup karnetu w kwocie 90 zł za 8 wejść w miesiącu lub 60 zł za 4 wejścia w miesiącu.
       Aerobik dla seniorów to druga z propozycji zajęć na basenie. Są to zajęcia na pływalni, w ramach których wykonywany jest szereg ćwiczeń specjalnie przygotowanych dla grupy wiekowej powyżej 60 roku życia. Aearobik w wodzie łączy w sobie gimnastykę korekcyjną z fitnessem i elementami pływania. Dodatkowo jest to świetna metoda na bezbolesne i skuteczne usprawnianie poszczególnych części ciała po różnego rodzaju kontuzjach czy operacjach. Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Z drugiej strony, opór, jaki stawia woda sprawia, że w każdy wykonywany ruch musimy wkładać więcej siły.
       Aerobik dla seniorów odbywa się w każdą sobotę o godz. 11:00 i 12:00 na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Cena biletu wynosi 6 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.
       Więcej informacji można uzyskać w kasie pływalni, pod nr tel. 55 625-63-90.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Mars007 To już jest granda. Cały tydzien basen oblegany przez różne podmioty że zwykły szarak może tylko w sobote kilka godzin sie dopasowac i popływac a tu jeszcze reklama zeby zabrac reszte tego co zostało. Niech zepchną wszystkie kluby na robotnicza lub na dolinke a pozwola ludzią pływać swobodnie. Niech ktos w tygodniu spróbuje dostac sie na basen. Nie ma opcji. To w koncu dla kogo jest ten basen?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Mars007(2019-01-11)
 • Pływanie po zajęciach Aqua Fitness to fikcja. Ostatnio został tylko 1 tor i to tylko na 15 minut. Później wchodzi nauka pływania i proponują brodzik. Wstyd!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AquaFitness(2019-01-12)
Reklama