UWAGA!

Będzie drożej na basenie i lodowisku

Elbląg, Będzie drożej na basenie i lodowisku

Z siedmiu złotych na osiem za wejście na lodowisko. Dziesięć wjazdów na Górę Chrobrego już nie będzie kosztować piętnaście, ale osiemnaście złotych. Ulgowy karnet na 30-minutowe zajęcia na basenie już nie 45 złotych, ale 60. Podwyżki wejdą w życie jesienią.

Nowe stawki za korzystanie z obiektów sportowych w swoim najnowszym zarządzeniu ustalił Prezydent Elbląga. Marek Burkhardt, naczelnik Wydziału Sportu UM tłumaczy, że podwyżki są konieczne.
       – Drożeją wszystkie media: woda, gaz, prąd i to ma przełożenie na koszty utrzymania obiektów sportowych. Dlatego wprowadzamy podwyżki. Nie jest to chęć zarobku, bo i tak do utrzymania obiektów dokładamy, ale konieczność pokrycia rosnących kosztów – mówi Marek Burkhardt.
       Zobacz film.
      
KC, Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • czemu jeszcze nikt nie wpadł na pomysł aby stworzyć konkurencję dla MOSiR-u??W okolicy powstają fajne aquaparki, a my elblążanie musimy kąpać się w tym syfie (oczywiście jak cudem uda nam się tam dostać:))
 • no to sami będą musieli zjechać a później popłynąć
 • podwyżki są konieczne? ale czego podwyżki?! chyba pensji
 • Zróbmy bojkot i przestańmy chodzić do tych przybytków dobrodziejstwa. Niech się utopią we własnym sosie krwiopijcy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  La Viva Espana(2010-04-09)
 • I tak Wam to nic nie da, jeżeli "dokładacie" to dalej będziecie dokładać, tyle że jeszcze więcej. Bo chyba muszę Was uświadomić ---> Wyższe ceny nie spowodują większego popytu na usługi, a wręcz baaaardzo go pomniejszą i zamiast zarabiać, w końcu pozamykacie swoje dobrodziejstwa kultury. Niższe ceny --> więcej korzystających --> więcej zysku --> mniej "dokładania". .. .No ale wy strategię marketingową to chyba tylko jako tytuł na książce widzieliście. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia z pomysłami podwyżek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SecretGarden(2010-04-09)
 • Pogadacie, pogadacie, popiszecie i tyle waszego i tak będą ludzi chodzić i zabijać się o karnety ( szczególnie na basen), marketingowo właśnie pomysł jak najbardziej trafiony- jest duży popyt to cena idzie w górę- norma czemu tak późno. Pomysł przedni- brawo!!!Jedyny basen w mieście ja bym karnety zrobił po 100zł:)
 • aj ich olewam i to samo proponuję zrobić innym zobaczymy jaka będzie reakcja może stołki polecą
 • Proponuję zając się budową drugiego miejskiego basenu krytego. I Tak będzie obłożenie 150%, a i nowe miejsca pracy się znajdą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  realista(2010-04-09)
 • Zwolnić niepotrzebną ilość urzędników z MOSIR -u - tu są ogromne pieniądze i oszczędności !!!!!
 • Po co budować i konkurować na rynku jakością i dobrą ceną, lepiej tak podnieść ceny biletów, żeby się ludziom odechciało wszystkiego, to jest prawdo[podobnie koncepcja najlepsza dla urzędników, a im jeszcze podnieść uposażenia, bo wszystko przecież drożeje!
 • brak słów!!! Elbląg jak zwykle musi być zacofany. Nie mam pojęcia kto odpowiada za takie decyzje ale świadczą o jjego wątpliwej elokwencji. Prawdę mówiąc śmiem wątpic, czy ta osoba wie, co to pojęcie oznacza. Elbląg jest miastem, gdzie stopa bezrobocia jest bardzo duża, jak nie największa. Jestem ciekawa za co Ci ludzie mają kupić bilet na basen, czy na lodowisko??? Patologia rodzi patologię - dzieci nie stać na elbląskie rozrywki to stoją pod blokami i zaczepiają przechodzących staruszków, bo tylko to zostało z darmowych rozrywek. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  TOTALNA PORAżKA(2010-04-09)
 • uwaga uwaga uwaga uwaga uwaga proponuje zrobić strajk. tak dalej być nie może. .. .
Reklama