UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś się w końcu pokusi o porównanie liczby zgonów z podziałem na przyczyny za ten i porównywalny okres lat poprzednich ? Chodzić po mieście można ale jak człowiek zaczyna wydłużać krok i przechodzi do truchtu to już jest mega afera, zagrożenie zdrowia i życia publicznego, naruszenie tysiąca przepisów. Nie spodziewałem się że dane mi będzie żyć w tym k. .wa matrixie.
  • To już dawno policzone jest git 40% mniej zgonów ogółem. Nie rozbijamy aut etc. strach zawału dostać wiesz bo szpitala nie przyjmą.
  • Takie porównania zostały już zrobione. Porównywalnie w 2018 w marcu w Polsce zmarło ogólnie o ok. 30% więcej ludzi niż w marcu 2019 i w marcu 2020.Jesteśmy robieni w balona a cała epidemia (która zawsze była nazywana co roku sezonem grypowym)jest sztucznie rozdmuchiwana. Weżcie przykład ze Szwecji. Tam olali wszelkie ostrzeżenia i nie zamykali ludzi. Naród tylko został poinformowany o zwiększonej możliwości zachorowania i poprosili o zachowanie ostrożności. Ludzie sami wiedzą jak się zachować. Litwa otwiera granice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ksamol(2020-05-01)
Reklama