UWAGA!

Brydżyści grali w Braniewie

 Elbląg, Brydżyści grali w Braniewie
(fot. archiwum portEl.pl)

Czołowi brydżyści Pomorza, Warmii i Mazur wzięli udział w kolejnych mistrzostwach Braniewa, tym razem organizowanych w ramach 32. Finału WOŚP.

Od początku do końca rywalizacja była niezwykle pasjonująca, a liderzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. W drugiej odsłonie z determinacją zagrał renomowany duet: Zbigniew Krzepkowki (Braniewo) - Ryszard Pichla (SCK Impas Impas Sztum). Odrobił niewielkie straty z pierwszej połowy turnieju i grając na wysokich obrotach zdobywał cenne punkty, obiał prowadzenie, którego nie oddał już do końca. Zwyciężył w pięknym stylu z wynikiem 63,98 %

Kolejne miejsca zajęli: 2. Marek Mokrzycki (Pieniężno) - Zbigniew Listewnik (Braniewo) - 61,81 %; 3. Anna Dworakowska - Piotr Greń (oboje Elbląg).

- Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego serdecznie dziękuje prezesowi sekcji brydżowej Zatoki Braniewo Janowi Chodkiewiczowi i jego sztabowi za wspaniałe profesjonalne przygotowanie i organizację mistrzostw oraz sponsorom za ufundowanie Oscarów Brydżowych Uczestnikom zawodów dziękuje za okazałe wsparcie kolejnej edycji WOŚP Jesteśmy dumni z waszego aktywnego zaangażowania i okazałe wsparcie – informuje zarząd ESBS.

Henryk  Łęcki, ESBS

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama