UWAGA!

Brydżyści nie zwalniają tempa

 Elbląg, Brydżyści nie zwalniają tempa
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Zakończyły się półfinałowe rozgrywki Elbląskiej Internetowej Ligi Brydżowej. O tym, kto zostanie mistrzem drugiej edycji ligi dowiemy się jeszcze w maju.

Zgodnie z regulaminem zawodów do finału A zakwalifikowały się następujące drużyny: Elbląg - Breno (Włochy), Nowy Staw Żuławy - Pleven (Bułgaria), Lidzbark Warmiński - Ryga (Łotwa), Ogrodnicy Nowakowo, Impas Sztum, Błękitni Orneta; natomiast do finału B: Koza Nostra Sztum, Pianpur 1 Lębork, Leszczyk Elbląg - Kwietniewo, Pianpur 2 Lębork, Women's Club Regina Elbląg i Blue Caffe Gronowo Górne. Zespoły walczyć będą o miejsca na podium, nagrody i wyróżnienia, których fundatorem jest Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego.

Na platformie Bridge Base Online odbył się prestiżowy mecz w obsadzie międzynarodowej pomiędzy elitarnymi drużynami Litwy i Szwajcarii. Zawody były niezwykle interesujące i emocjonujące, a pozycja lidera zmieniała się jak w kalejdoskopie. W ostatnim segmencie meczu z siłą i determinacją zagrała drużyna Litwy, odnosząc zwycięstwo. W barwach międzynarodowej drużyny Litwy zagrali: elblążanin Bogusław Gierulski z Jerzym Skrzypczakiem (Mrągowo), Vytautas i Erikas Vainikonisowe (Wilno, Litwa) i Andrei Arlovich (Mińsk, Białoruś).

Jeszcze w maju brydżystki i brydżyści bez wychodzenia z domu będą rozgrywać finałowe mecze na platformie internetowej.

Henryk Łęcki, Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama