UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brydżyści świętują okrągłą rocznicę

 
Elbląg, Brydżyści świętują okrągłą rocznicę
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Elblągu odbył się 12. Turniej Brydża Sportowego w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. W imprezie udział wzięli brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Dziemian Kaszubskich, Gronowa Górnego, Fromborka, Kwietniewa, Milejewa, Nowakowa, Nowej Pasłęki, Nowego Stawu, Suchacza i Sztumu.

Pasjonująca rywalizacja trwała od startu do mety. Najlepsi okazali się Andrzej Fronczak (Elbląg) i Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - 60,15 %. Tuż za nimi uplasowali się z niewielką stratą Marek Lichocki (Elbląg) i Daniel Wesołowski (Sztum) - 59,81 %.Trzecie miejsce na podium zajęli Zbigniew Bando i Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 57,27%. W kategorii Walentynek zwyciężyły Iwona Smilgin i Regina Wołek (Elbląg) wyprzedzając Renę Biedę (Elbląg) i Annę Dworakowską (Suchacz) oraz Janinę Maksymowicz - Iwonę Wierzbicką (Elbląg). Zaś w kategorii nestorów i seniorów najlepszym okazał się duet Roman Błoński (Nowa Pasłęka) i Tadeusz Mielko, którzy wyprzedzili Leonarda Kotowskiego (Frombork) i Bernarda Rynkowskiego (Elbląg). W zawodach uczestniczyło 32 zawodników. Gratulacje dla zwycięzców. W akademii brydża na elbląskiej Starówce rozegrana została 3. runda Elbląskiej Ligi Brydżowej. Po 3. rundzie nastąpiła zmiana na fotelu lidera rozgrywek. Z drugiej pozycji na fotel lidera awansował Zamek Elbląska Starówka w składzie: kpt. Andrzej Fronczak, Witold Deorocki, Zbigniew Listewnik, Janusz Łopaciński, Tadeusz Ratkiewicz i Wojciech Zasuwik. A oto ranking po 3. rundach: 1. Zamek Elbląska Starówka - 85,72 pkt. 2. Reprezentacja Sztumu-Gniewu- Malborka - 80,74 pkt 3. Mytych Team - 74,87 pkt. 4 . Protekt PIN Elbląg - 56,54 pkt. 5. Yacht Club Nowa Pasłęka - 56,27 pkt. Womens Club Regina Elbląg - 45,31 pkt. 7. Ogrodnicy z Nowakowa - 39,08 pkt. 8. Seniorzy Elbląg - 37,47 pkt. Gratulacje dla lidera. Piąta runda Elbląskiej Ligi Brydżowej odbędzie się w środę, 19 grudnia w Hotelu "Pod Lwem" w Elblągu. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego ma zaszczyt zaprosić na Wigilijny Turniej 2018, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 17 grudnia w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Hotelu "Pod Lwem". Zapisy do godz. 16:50 u organizatora turnieju. Start o godz. 17.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama