UWAGA!

Chcemy przywieźć worek medali

 Elbląg, Dziś (7 grudnia) zawitały do Elbląga najlepsze kluby MMA z północnej Polski
Dziś (7 grudnia) zawitały do Elbląga najlepsze kluby MMA z północnej Polski (fot. AD)

Dziś (7 grudnia) zawitały do Elbląga najlepsze kluby MMA z północnej Polski, takie jak Mad Dogs Gdynia, Mad Dogs Kartuzy oraz Agoge Sport Club Mława i Działdowo oraz MMA Team Tczew. Przybyła także zawodniczka z leżącej daleko na południu Bochni. Wszystko, po to, by sprawdzić swe umiejętności pod okiem trenera kadry Białorusi w boksie tajskim Alfita Hakova. Zobacz fotoreportaż.

Na seminarium zaprezentowane zostały techniki ręczne, nożne, kombinacje, walka w klinczu i kontrola przeciwnika. To ostatnie przygotowanie elbląskich wojowników do czekających ich wkrótce imprez. Już za tydzień zawodnicy Underground MMA Elbląg wyruszą na Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA w Sochaczewie. Z kolei fighterzy sambo z SSW „Fighter” Elbląg sprawdzą swoje możliwości tu, na miejscu, na „Gali GSW” (gala MMA vs sambo), która odbędzie się 14 grudnia w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ulicy Grunwaldzkiej. - W najbliższy weekend wyjeżdżamy na Mistrzostwa Polski do Sochaczewa czyli na najważniejszą imprezę w amatorskim MMA - mówi elbląski zawodnik MMA Łukasz Ziółkowski. – Mamy tam zamiar wystartować w amatorskim, brazylijskim jiu-jitsu i MMA. Chcemy przywieźć worek medali. Mamy już za sobą niezliczone sukcesy. Elblążanin, Damian Piątek zdobył tytuł mistrza Polski w MMA, ja z kolei zdobyłem tytuł międzynarodowego mistrza Hadaka Waza. Jeździmy także na turnieje MAD DOGS Gdynia. Są to imprezy na najwyższym poziomie. W takich i podobnych turniejach bierze udział z reguły każdorazowo czterech elblążan. Z wyjazdów potrafimy przywieźć nawet po osiem medali – dodaje z dumą. - Ostatnio nasz debiutant Piotr Dworzyński przywiózł złoto w K 1 i srebro w MMA, z czego jesteśmy bardzo dumni, bo zdobył to po bardzo krótkim treningu u nas.
       Udział w dzisiejszym (7 grudnia) seminarium wzięła spora liczba miłośników sportów walki. Nie zabrakło wśród nich płci pięknej. Basia Nalepka, najlepsza polska amatorska zawodniczka w MMA, przyjechała do nas z Bochni. Jak sama mówi, ten sport ma we krwi. Zaledwie po półtorej roku treningów zdobyła wszystkie możliwe puchary i tytuły w amatorskich mistrzostwach Polski w MMA: - Na razie zdobyłam wszystko, co mogłam zdobyć w amatorskim MMA – mówi. - Wygrałam wszystkie możliwe mistrzostwa i puchary Polski. Za trzy tygodnie mam prawdziwą zawodową walkę w Szwecji i właśnie się do niej szykuję – dodaje Basia (ksywka Szogun).
       Basi oraz naszym elbląskim fighterom życzymy wielu sukcesów podczas czekających ich mistrzostw.
      
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama