Concordia znów przegrała

Elbląg, Concordia znów przegrała

Trzecią porażkę z rzędu w III lidze zanotowali gracze Concordii Elbląg. Na własnym boisku drużyna trenera Adama Borosa przegrała z Legionovią Legionowo 0:2. Trudno było dostrzec poprawę w grze miejscowej ekipy. Zobacz zdjęcia.

Pomarańczowi muszą szukać punktów, jeśli chcą wywalczyć miejsce w najlepszej ósemce rozgrywek. Szansa na pierwszą wygraną w tym sezonie była, ponieważ Legionovia wydawała się drużyną w zasięgu miejscowej kadry. Concordia zaczęła z animuszem i mogła zdobyć gola. W 12 minucie Bartłomiej Danowski dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne. Rafał Maciążek strzelał głową, jednak piłka minęła bramkę.

Choć gospodarze mieli przewagę, to goście objęli prowadzenie.  W 17 minucie Andrzej Trubeha przejął podanie nad obrońcami miejscowych i popisał się celnym strzałem. Chwilę potem Legionovia mogła jeszcze bardziej odskoczyć, ale bramkarz Hubert Banach powstrzymał Andrzeja Trubehę.

W drugiej części Legionovia broniła korzystnego rezultatu. Concordia miał dobrą sytuację w 57 minucie, ale strzał Rafała Maciążka z kilku metrów obronił zawodnik przyjezdnych. W 90 minucie Patryk Koziara strzelił z dystansu i ustalił rezultat spotkania.

Concordia Elbląg – Legionovia 0:2 (0:1)

1. 0:1 – Trubeha (17), 0:2 – Koziara (90)

Concordia Elbląg: Banach – Maciążek, Pawłowski (83’ Kołosow), Szmydt (61’ Lenart), Bukacki, Kopka, Danowski, Bojas (83’ Pelc), Kurs, Burzyński (8’ Szawara), Otręba