UWAGA!

Ćwicząc z MOSiR-em zadbasz o ciało i zdrowy styl życia

 
Elbląg, Ćwicząc z MOSiR-em zadbasz o ciało i zdrowy styl życia
fot. Michał Skroboszewski

W czasach rosnącego zapotrzebowania na aktywność fizyczną Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na cotygodniowe zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em. Kolejny trening już dziś, 19 lutego o godz. 19. 

By poprawić swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie raz w tygodniu w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta odbywać się będą zajęcia Fit Camp. Mogą w nich uczestniczyć zarówno ci, którzy chcą zbudować silne ciało, dbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Jak pokazał ubiegły sezon, właśnie taka forma spędzania wolnego czasu bardzo przypadła elblążanom do gustu, a w zajęciach uczestniczyły nie tylko kobiety, ale także mężczyźni w różnym wieku.
       - Naszą akcję „Aktywuj się z MOSiR-em” organizujemy wspólnie z partnerami, którymi są Jump Fitness Maciej Skrobotun i 24 Fit Club Adam Ogrodowczyk - informuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. - Wspólnie chcemy rozruszać elblążan i namówić ich do aktywnego i co ważne zdrowego trybu życia. Nowe miejsce spotkań, jakim jest Pałac Fitness, powinno przypaść mieszkańcom do gustu. Są tam doskonałe warunki do przeprowadzenia tego typu zajęć.
       Fit Camp zmienia tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale też intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z jego podstaw jest koncepcja „ruchów funkcjonalnych” takich jak np.: przysiady czy martwy ciąg, które uruchamiają szereg stawów przy każdej czynności.
       - Jest to trening bardzo mocno przypominający zajęcia wychowania fizycznego, jakie mieliśmy w szkole - wyjaśnia Maciej Skrobotun. - Są to przysiady, podskoki, bieg w miejscu, brzuszki i kilkanaście innych ćwiczeń, tyle że wykonywane sekwencyjnie. Wszystko oczywiście odbywa się w rytm muzyki, która towarzyszy nam na każdych zajęciach.
       Bardzo często ćwiczenia, które wykonujemy, nie przynoszą zamierzonych efektów, dlatego też oprócz zajęć typowo sportowych, organizatorzy przygotowali także wykłady podczas których dowiemy się jak pracować nad własnym ciałem. Uczestnicy zajęć Fit Camp będą mogli skorzystać m.in. z analizy składu ciała z której dowiedzą się w ilu procentach ich organizm składa się z mieści, wody i tłuszczu. Znajomość wszystkich parametrów naszego ciała pozwala lepiej zrozumieć jak poprawić samopoczucie oraz prawidłowo zrzucić lub utrzymać wagę.
       - Jest to taka nasza wspólna idea, żeby troszkę ruszyć elblążan i namówić ich do aktywności fizycznej - uważa trener personalny Adam Ogrodowczyk. - Udział w treningach jest także jednym z elementów promujących zdrowy i aktywny tryb życia. Podczas zajęć uczestnicy nie tylko ćwiczą, ale także pogłębiają swoją wiedzę na temat różnych form treningu, odżywiania i stosowania odpowiedniej diety.
       Zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” odbywają się w każdy piątek o godz. 19 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12. Zajęcia prowadzą trenerzy Maciej Skrobotun i Adam Ogrodowczyk. Wstęp na zajęcia to koszt 5 złotych. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 608-816-708.
      
Patronat nad akcją Aktywuj się z MOSiR-em objęła Elblaska Gazeta Internetowa portEl.pl
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Czy nie lepiej było napisać że. .. Zdrowe, szczupłe, sprawne i silne ciało. .. niż zbudować? silne ciało itd, . Ale zajęcia Fit Camp są git.
 • chce mi się kupę
 • Fajnie by było jakby ktoś pomyślał o zajęciach bezpłatnych - np. jakieś środki z Unii !! Warte zastanowienia :)
 • prymitywne
 • Patologi sie zachcialo niby samej cwiczyc na stare lata nie ma za 5 zl 5 zl to abstrakcja w glebsym znaczeniu tego slowa skad dziewczyny uprawnienia do cwiczen wziely. To nastepna jak nazwa serialu ukryta prawda. statysci kadrowcy niedlugo eg mosir ogsi tagi zywsci ny rynu a myslec by niektore chcialy na swiatowym poziomie mosir powinien ktos przeniesc w inne miejsce i zaplecze gosp czyli stragany dla sprzedawcow wolnoclowym tow tez i w to miejsce postawic jakies centrum dla nowych uchodzcow heh allbo osp albo miejsce do uprawiania sprtow w ktorym mogly by ksztalcic swe charaktery i dusze nowe pokolenia ktore tak czesto przychodza na swiat a srednio co jedna minute odchodzi od was ktos bliski przez ye ruskie pety co handluja nimi na miejscu gdzie jest siedziba mosiru takze tluumaczenia o znajomosciach owych ebskich przedstawicieli mosir z ruskimi nikogo nie obchodza do nikogo nie podobni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  8
  bartoszewskiwiatr(2016-01-22)
 • Dobrze zaczarowane heci moga wyplynac na wierzch
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  bartoszewskiwiatr(2016-01-22)
 • To pomyśl i zorganizuj, zastanów się fajnie by było :)
 • MOSiR ma swoje powierzchnie do zajęć aerobiku na Karowej a promuje prywatne przedsiębiorstwa. Interesujące. Nie wygląda to poważnie z ramienia włodarzy miejskiego ośrodka sportu. Tym sposobem właściciel Młyna zwróci się do MOSiR o dopłaty do zajęć Aqua aerobic (na marginesie to dużo zdrowsze dla stawów niż skakanie po tych deskach nie mających nic wspólnego z podłogą sportową). Też powinni dać szybką zgodę. Zgodnie z ideą Aktywuj się z MOSiR. A zaraz za nimi właściciele elbląskich fitness klubów, których oferta i infrastruktura daje dużo lepszy komfort zajęć. Zielone światło dla aktywacji.
 • Nowe dupy do trzepania
 • A Ty nie srasz?
Reklama