UWAGA!

Czas na 33. Alleycat

 
Elbląg, Czas na 33. Alleycat
fot. Anna Dembińska

Czas najwyższy obudzić elbląskich rowerzystów ze snu zimowego, a dobrą okazją do tego będzie trzydziesta trzecia już edycja Alleycata, czyli jazdy na orientację po Elblągu. Start na trasę 9 marca o godzinie 12 z Placu Słowiańskiego.

Regulamin:
       1.Celem imprezy jest możliwość rowerowej zabawy połączonej ze sprawdzeniem znajomości topografii miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
       2.W zawodach biorą udział osoby pełnoletnie, które startują na własną odpowiedzialność lub niepełnoletnie za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów.
       3. Impreza jest ubezpieczona w zakresie NNW przez firmę ubezpieczeniową Ergo Hestia.
       4. Zawody odbywają się na terenie Elbląga przy nieograniczonym ruchu drogowym. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
       5. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są na adres e-mail: marek.kamm@umelblag.pl lub osobiście w pokoju 5 Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego ul. Czerwonego Krzyża 2.
       6. W przypadku zgłoszenia drogą e-mail podajemy w tytule zgłoszenia "Elbląski Alleycat " oraz: imię, nazwisko i rok urodzenia. Można też podać pseudonim, który będzie umieszczony na szprychówce. W przypadku niepodania pseudonimu na szprychówce będzie umieszczone imię i nazwisko. Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie zwrotny e-mail od organizatora z nadanym numerem startowym.
       7. Termin zapisów upływa 6 marca o godzinie 8.
       8. Po zakończeniu zapisów zostanie ogłoszona lista startowa na elbląskim forum rowerowym www.rowerowe.elblag.pl oraz na stronie www.elblag.eu.
       9. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma mapę Elbląga z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, pamiątkową szprychówkę oraz kartę kontrolną.
       Impreza jest sponsorowana przez elblaskie firmy. Na mecie zawodów wśród obecnych uczestników zostaną rozlosowane za pomocą szprychówek 3 ufundowane przez sponsorów nagrody główne w postaci:
       • Jednego zaproszenia na obiad lub kolację o wartości 100 zł
       • Dwóch zapięć rowerowych typu U-Lock .
       • Trzech pamięci przenośnych USB typu ,,pendrive''.
       Losowanie odbędzie się wśród zawodników obecnych na mecie o godzinie 14.30.
       Na mecie w resturacji dla wszystkich uczestników i kibiców będzie czekała myśliwska grochówka.
       Kolejność zdobywania punktów kontrolnych jest dowolna (scorelauf). Podstawową zasadą jest znalezienie wszystkich punktów kontrolnych i ich opisanie na karcie. Przyjazd na metę z ominięciem chociażby jednego punktu kontrolnego skutkuje dyskwalifikacją zawodnika
       i nieklasyfikowaniem go.
      
       Start na trasę 9 marca o godzinie 12 z Placu Słowiańskiego. Uczestnicy startują na wyraźny sygnał organizatora!
      
      
Zwycięzcą Alleycata zostanie ta osoba, która poprawnie opisze wszystkie punkty kontrolne i najszybciej dotrze na metę, a kartę kontrolną wręczy sędziemu do ręki na mecie w restauracji przy Marymonckiej 6. Kolejne miejsca będą przydzielane według zasady podanej powyżej, czyli ilość poprawnych odpowiedzi i czas przejazdu. Pomiar czasu jest dokonywany przez organizatora zegarkiem ręcznym.
       Proszę pamiętać o posiadaniu długopisu. Długość trasy Alleycata to około 15 km.
      
       11. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie stanowi podstawy do złożenia protestu, ani nie zwalnia od obowiązku jego przestrzegania.
       12. Organizatorem imprezy jest Prezydent Miasta Elbląg we współpracy z firmą Ergo Hestia.
       13. Wszelkie wątpliwości, skargi, wnioski i zażalenia rozstrzyga ostatecznie organizator w dniu imprezy.
       14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez podawania przyczyn.
Marek Kamm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. .. to tak jak z piwem bezalkoholowym i puszczeniem oczka, widział ktos kota ulicznego, który przestrzega przepisów? he, he, he ma tupet ten Marecky, zamiast propagowac bezpieczeństwo w ruchu rowerowym organizuje wyscigi które ze swojej natury polegają na łamaniu przepisów i powinne być co najmniej monitorowane przez policję tak jak to się obecnie dzieje w cywilizowanych miastach,
 • to co jest organizowane to nie ma nic wspólnego z alleycatem, organizator nie rozumie słów jakich używa, ciemnota elbląska w całej krasie,
 • MARECKI Czekając z utęsknieniem na prawdziwych kurierów rowerowych w Elblągu dla których zrobi się prawdziwego Alleya na razie zapraszam na jego lokalną mutację :-).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MARECKI(2013-02-26)
 • a nie lepiej byłoby nazwać to mutacją Tour de France ? no taka elbląska mutacja Tour de France i już, ciemny lud to kupi,
 • Oj chłopaki. .. .Lepiej aby działo się cokolwiek w tym szarym zaspanym mieście niż nic!!! Co mieli napisać??? że łamanie prawa dozwolone. .. ? Aby coś zorganizować trzeba najpierw ubezpieczyć się od roszczeń. Wyciągnijcie dzieciaki z ławek bo zaczynają już obrastać tłuszczem!!! Dla krytyków; Rozwińcie to w tour the pologne. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jeżdżę bo lubię(2013-02-26)
 • co za ludzie po co takie głupie wpisy każdy wie co to prawdziwy alleycat ale tu nie chodzi o dokładne skopiowanie tylko o fajną zabawę której nazwa ma sie tylko kojażyć tak jak ryba po GRECKU albo barszcz UKRAIŃSKI
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pod baranami(2013-03-05)
Reklama