UWAGA!

Dariusz Kaczmarczyk: Jesteśmy zadowoleni (komentarze pomeczowe)

 
Elbląg, Dariusz Kaczmarczyk jest zadowolony z remisu w Katowicach
Dariusz Kaczmarczyk jest zadowolony z remisu w Katowicach (fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl)

- Wywieźliśmy punkt z trudnego terenu. Jesteśmy zadowoleni – powiedział Dariusz Kaczmarczyk, drugi trener Olimpii po środowym meczu z GKS – em Katowice. Żółto – biało – niebiescy po bramce Damiana Szuprytowskiego zremisowali 1:1.

Patrząc na suche statystyki, można się było spodziewać, że Olimpia Elbląg przywiezie z Katowic jakieś punkty. Rywal na zwycięstwo na własnym stadionie czeka już rok. Jednak systematycznie punktuje na wyjazdach i jest kwestią czasu, kiedy zacznie punktować i w Katowicach. Mecz z GKS – em żółto – biało – niebiescy mogli wygrać, ale i z remisu są usatysfakcjonowani.
       - Z trudnego terenu wywieźliśmy punkt. Jesteśmy bardzo zadowoleni – mówił Dariusz Kaczmarczyk, drugi trener Olimpii Elbląg na konferencji po meczu z GKS – em Katowice.
       Po pierwszej połowie Olimpijczycy prowadzili 1:0 po bramce Damiana Szuprytowskiego. Niestety taka zaliczka nie wystarczyła do tego, aby przywieźć do Elbląga trzy punkty. W drugiej części spotkania to gospodarze mieli przewagę, która udokumentowali zdobyciem jednej bramki.
       - Mieliśmy dobry moment gry w pierwszej połowie. Gdyby zespół wtedy strzelił bramkę na 2:0, a była ku temu szansa, to myślę, że z tak trudnego terenu wywieźlibyśmy trzy punkty. Ale generalnie jesteśmy zadowoleni – dodał Dariusz Kaczmarczyk.
       I w ten sposób GKS czeka już ponad rok na odniesienie zwycięstwa na własnym stadionie.
       - To duży sukces, że wyciągnęliśmy z tego meczu remis, bo rywal to bardzo doświadczony zespół. Wiem, że to już minął rok [GKS Katowice ostatni raz wygrał na własnym stadionie 18 sierpnia 2018 r., 2:0 z Wigrami Suwałki – przyp. SM]. Trzeba jeszcze trochę poczekać. Ale damy radę – mówił Rafał Górak, trener GKS Katowice.
      
       Zobacz tabelę II ligi

      
      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama