UWAGA!

Derbowe zwycięstwo Olimpii

 
Elbląg, Derbowe zwycięstwo Olimpii
fot. nadesłana

W miniony piątek drużyna Olimpii Elbląg rocznika 2002 zmierzyła się w derbowym spotkaniu Concordią Elbląg. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2:1.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando żółto-biało-niebieskich, którzy udokumentowali swoją przewagę dwoma trafieniami Mateusza Siwko i Bartosza Mączkowskiego. W drugiej części spotkania do głosu doszli występujący tego dnia w roli gości zawodnicy Concordii, którzy zdobyli bramkę kontaktową po stałym fragmencie gry. Ta sytuacja spowodowała, że spotkanie nabrało nerwowego charakteru i dochodziło do wielu niekoniecznie związanych z grą zachowań, a najgorszym z nich był brutalny faul zawodnika Concordii na kapitanie Olimpii Pawle Mazurku. Wydarzenie to niestety umknęło uwadze arbitra, ponieważ miało miejsce wraz z jego końcowym gwizdkiem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2:1. Niestety nasz zespół stracił bardzo ważnego zawodnika na kolejne spotkania. Najbliższe Olimpia rozegra w niedzielę w Ełku z tamtejszą Roną.
      
       ZKS Olimpia II Elbląg – Concordia Elbląg 2:1
       Skład Olimpii: Kapłon, Mazurek, Brzozowski (60' Rogowski), Biel, Kazimierowski, Kukałowicz, Gruz, Kottlenga, Choma, Mączkowski (55' Hawryszko), Siwko (70' Szydlik)
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama