UWAGA!

Dwukrotny Mistrz Polski z Elbląga (nawigacja satelitarna)

Marek Szredel, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy, chorąży rezerwy z 16. Batalionu Dowodzenia w Elblągu, wywalczył dwukrotne mistrzostwo Polski w nawigacji satelitarnej i w foxoringu.

W Gdyni odbyły się mistrzostwa Polski w sportowej nawigacji satelitarnej i w foxoringu. W zawodach startowali reprezentanci Elbląskiego Klubu Orienteeringu „Gryf” działającego przy 16. Batalionie Dowodzenia w Elblągu.
     - Wróciliśmy z mistrzostw z sukcesami - informuje mjr Bolesław Czechowski, prezes „Gryfa”. - Tradycyjnie nie zawiódł chorąży rezerwy Marek Szredel, który w kategorii M-50 zdobył tytuł mistrza Polski i złoty medal w nawigacji satelitarnej. Wystartował także w foxoringu, dyscyplinie łączącej bieg na orientację z radioorientacją sportową. Tu także okazał się najlepszy i zdobył drugi tytuł mistrza Polski. Sportową satysfakcję ma także reprezentant naszego klubu chor. Krzysztof Górski, który w kategorii M-40 w foxoringu wywalczył brązowy medal. Mistrzostwa wzorowo przygotował WKS „Flota”, a my mamy powody do zadowolenia ze sportowych sukcesów naszych reprezentantów - podkreśla prezes.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama