UWAGA!

Grand Prix w Białymstoku (boks)

W trzecim bokserskim turnieju Pucharu Polski Grand Prix na ringu w Białymstoku walczyć będzie pięciu zawodników z elbląskiego Tygrysa. Zawody rozpoczną się w nadchodzącą środę i potrwają do niedzieli.

Elbląscy pięściarze przygotowują się do startu w turnieju nie tylko na treningach. Ostatnio z powodzeniem sprawdzali swoją formę na turnieju im. Aleksandra Antkiewicza w Słupsku.
     Trener KSW Tygrys Hieronim Kozakiewicz na trzeci turniej Pucharu Polski do Białymstoku zabiera sprawdzonych zawodników, którzy notują w trwającym sezonie duże sukcesy. W turnieju wystartują: Krzysztof Ciereszko (64 kg), który wygrał drugi turniej GP w Krakowie; Sebastian Wołkowski (54 kg), brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów; Mariusz Kośmider (75 kg), brązowy medalista z Krakowa; Damian Kośmider (81 kg), wicemistrza Polski seniorów i Łukasz Łojek (57 kg), brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów.
     Elbląskim bokserom życzymy dobrego losowania i zwycięskich pojedynków na białostockim ringu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Mariusz Kosmider brązowy medal to miał w bierkach a nie w boksie!
  • Laiku przeczytaj uwaznie a potem komentuj!!
  • Znowu bzdury wypisane, dobrze, że UKS "KONTRA" poprosiła o nie zamieszczanie informacji o startach i wynikach swoich zawodników, bo to co ostatnio Pan Redaktor powypisywał w kronice sportowej na temat kto startuje w Turnieju w Słupsku /zgadzały sie tylko 2 nazwiska, a 6 nie/ oraz przynależności klubowej Pawła Czajki/zawodnik "KONTRY, a nie "TYGRYSA" jak napisał Pan Redaktor dwukrotnie przy Turnieju w Słupsku i Grudziądzu/ oraz Haika Grigorjana/ w Słupsku też nagle boksował jako zawodnik "Tygrysa" ?/ Może to dla Pana Redaktora nie ma znaczenia czy jego żona ma na imie Krysia czy Zosia, ale dla Klubu i zawodników jest to przykre, tym bardziej, że akurat te nazwiska są związane z UKS "KONTRA" ściśle od początku istnienia Klubu.
  • Temu "cwaniakowi" z Tygrysa to powinni zamknąć to siedlisko ZŁA!!!Wylęgarnia bandytów i. ..
  • Ciekawe komu bardziej zależy na reklamie w Portelu, bo może to Prezes TYGRYSA podaje nieprawdziwe wiadomości, żeby Klubowi i sobie zrobic reklamę za darmo? Miało pojechać 5 zawodników z TYGRYSA, a. .. nie pojechał żaden, na 2 dni przed startem nie było wiadomo, że nie wezmą udziału w "Grand Prix" ? JEDNA WIELKA ŚCIEMA I WSPÓŁPRACA Redakcji Portela i Prezesa Klubu TYGRYS, ale z złym kierunku.
  • Sam podaje bzdury by się zareklamować!Już w ubiegłym roku pokazał jego zawodnik do czego prowadzi ''Praca wychowawcza" w TYGRYSIE. Smutne. .. !!!
  • Teraz Droga Redakcjo proszę napisać sprostowanie-dlaczego zawodnicy nie pojechali na Zawody???
  • Chciałbym zawiadomić/informacje są z pierwszej ręki/, że po południu boksuje na Grand Prix Haik Grigoirjan/z KONTRY, a nie z TYGRYSA Panie Redaktorze/, jak tylko będę znał wynik to napiszę, pozdrowienia dla kibiców bokserskich !
  • Haik wygrała jednogłośnie na punkty 3:0 z Frąckiewiczem, jutro w finale boksuje z Juszczykiem-będzie miała trudne zadanie bo to zawodnik miejscowy z Białegostoku. Tak sobie myślę, że w sumie to niech Redaktor pisze swoje wersje wydarzeń, a my kibice i sympatycy sportu będziemy zamieszczali w komentarzach prawdziwe informacje !
  • Dzisiaj w finale Haik przegrał z zawodnikiem z Białegostoku -Juszczykiem mimo, że przegranym się nie czuje, ale wynik jest wynikiem !
Reklama