UWAGA!

II Turniej o Puchar EMLO – trwają zapisy

 Elbląg, II Turniej o Puchar EMLO – trwają zapisy

W dniach 21-23 września odbędzie się II Turniej o Puchar EMLO. Rozgrywki będą odbywały się na obiektach typu „Orlik”. Inauguracja rozgrywek już 21 września na obiekcie przy ul. Mickiewicza o godzinie 15:45.

W tym dniu mecze rozegrają dwie grupy. Kolejnego dnia, 22 września na obiekcie przy ul. Wybickiego już o godz. 11:30 pozostałe dwie grupy zmierzą się ze sobą. Finały planowane są na 23 września na obiekcie przy ul. Korczaka od godz. 11:30. Zapisy do turnieju prowadzimy od 27 sierpnia do 14 września 2018 roku. Druk do pobrania na fanpagu EMLO. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mamy tylko 16 miejsc!
       Nasze zaproszenie dedykujemy szczególnie do miejscowej młodzieży. Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja. Jest to idealny czas i miejsce, aby pokazać swoje umiejętności na boisku, a także przyjść kibicować zawodnikom.
       Organizatorami są: EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika, Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. EMLO jest to amatorska organizacja, która przez ostatnie trzy sezony prowadziła rozgrywki dla młodzieży w postaci ligi.
       Na jej mecze często przychodziło wielu obserwatorów. Były i rekordy, gdzie ich ilość stworzyła już liczbę trzycyfrową – jest to niemałe osiągnięcie, jak na zwykły mecz ligowy w EMLO. Po pewnych zmianach zorganizowaliśmy I Turniej o Puchar EMLO, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Liczba chętnych znacząco przewyższyła nasze oczekiwania, stąd pomysł na coś jeszcze większego i lepszego.
       Oficjalnym źródłem informacji jest fanpage EMLO. Kontakt możliwy również przez fanpage bądź nr. tel.: 509 895 646.
       Link do fanpage'a.
      
inf. nadesłana

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama