UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • LA jak by nie było królową sportu jest, a więc to właśnie ona daje podstawy rozwoju fizycznego dla każdej dyscypliny sportowej. A że Elbląg mecenasem sportu jest, to i takie jej traktowanie. Czym to się chwalić że mamy bieżnię 330 m, tor łyżwiarski Kalbar / prezydent nawet myśli że tak się nazywał nasz najsłynniejszy trener /? Nie ma miasto prawdziwych decydentów w zakresie rozwoju sportu, zadawalają się tym co jest, a jest panie "ratuszowy"nicość? I MOS i MOSiR i departament ds rekreacji też tam są przypadkowi?
  • @kiki - Kiki uwierz, że w MOS-ie są fachowcy i pasjonaci tylko kasy brak. O wszystkim decyduje ratusz a tam, niestety, nie fachowość a układy się liczą. I mamy efekty bylejakosci- za mala hala, za mały stadion, mrożony tor, który działa tylko przy minusowej pogodzie i troszkę by się jeszcze znalazło.
  • @:( - To czemu się nie postawią, bo etatu się trzymają?
  • Żartujesz?! Tu trzeba zmienić cala władzę w Elblągu, tylko wtedy coś się zmieni. Chyba każdy średnio zainteresowany widzi co się dzieje w mieście a i tak 9d 20 lat u władzy ciągle ci sami. Podobno mamy radę miasta? Gdzie oni są? Dlaczego pozwalają na takie zarządzanie? Przecież biorą za to kasę.
Reklama