UWAGA!

Jantar pełen wdzięku (taniec)

Elbląg, Jantar pełen wdzięku (taniec)
fot. studioPM fotografia

Prezentacje pełne energii, wdzięku i klasy, barwne stroje i sportowa rywalizacja to wszystko można zobaczyć na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Jantar”. Już 26 kwietnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” będzie można oglądać występy par w stylach standardowych i latynoamerykańskich.

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” to zawody, podczas których pary z całej Polski walczą o najlepsze miejsca na podium.
       – Warto przyjść na turniej i zobaczyć cały wachlarz różnorodnych tańców towarzyskich – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Podczas zawodów można podziwiać eleganckie i pełne wdzięku tańce standardowe oraz żywiołowe, szybkie i zmysłowe tańce latynoamerykańskie. Barwne stroje i makijaże nadają zawodom charakter widowiska, a emocję zagwarantuje rywalizacja odbywająca się między parami.
       Wszystkie pary będą oceniane przez komisję sędziowską, która będzie brała pod uwagę technikę, wyraz artystyczny a nawet wygląd tancerzy.
       Zawody rozpoczną się o godz. 11 i będą rozgrywane w trzech blokach. Od godz. 11 prezentować się będą pary z klasą taneczną E, o godz.14 w szranki staną pary z klasami D i C, a w ostatnim bloku rywalizować będą najbardziej doświadczeni tancerze z klasami tanecznymi C, B, A, a także pary, które dopiero zaczynają startować na turniejach z klasą F. Impreza odbędzie się w sali sportowo-widowiskowej CSE „Światowid” w Elblągu.
      
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” realizowany jest przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga i Ministerstwa Sportu i Turystyki
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama