UWAGA!

Kierunek: Cypel Rewski

 
Elbląg, (źródło: wikipedia.pl)
(źródło: wikipedia.pl)

Cypel Rewski to kilometrowej długości piaszczysty wał wrzynający się w wody Zatoki Puckiej niedaleko miejscowości Rewa. Będzie on celem kolejnej z wakacyjnych wycieczek elbląskich rowerzystów. Wyjazd w następną niedzielę (31 lipca) skoro świt.

Krótki dystans wycieczki będzie sprzyjał leniwemu pedałowaniu i zażywaniu kąpieli morskich oraz słonecznych. Ponieważ do Gdyni i z Gdyni jedziemy PKP. Wyjazd z Elbląga o godz. 5.30 (Gdynia 7.42), powrót z Gdyni o 16.40 (w Elblągu jesteśmy po godz. 19). Cena biletu + rower to 18.70 zł.
       Trasa do pokonania na rowerze: Gdynia – Kosakowo – Pierwoszyno – Rewa – Reda – Rumia –Gdynia. Długość trasy to około 60 km. Tempo jazdy będzie wakacyjne, nie przekraczające 20 km/h. Trasa wycieczki wiedzie po lokalnych drogach asfaltowych i terenowych. Zalecam jazdę na rowerach MTB, crossowych lub trekingowych.
       Nie zapomnijcie o kąpielówkach i kremie do opalania. Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien wcześniej zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę i zakup biletu dzień wcześniej.
       Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny, każdy płaci za PKP we własnym zakresie. Serdecznie zapraszam płeć piękną.
      
       Zbiórka na Placu Dworcowym w niedzielę 31 lipca o godzinie 5.15.
      
Marek Kamm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama