UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkursy IKS ATAK

2014-03-31
Aktualizowany 2014-04-16 13:00
Elbląg, Konkursy IKS ATAK

Integracyjny Klub Sportowy ATAK zachęca do udziały w konkursach organizowanych w ramach promocji Mistrzostw Świata w Siatkówce na Siedząco Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się w Elblągu w dniach 15-21 czerwca.

Konkurs fotograficzny „Siadamy i gramy”
       Czekamy na najciekawsze zdjęcia z turnieju „Siadamy i Gramy”. Ostateczny termin składania prac do 23 kwietnia 2014.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2014r.
       W konkursie zostaną wyłonione 3 nagrody główne i 2 wyróżnienia. Prace można składać w siedzibie klubu ul. Robotnicza 68, 82-300 Elbląg lub przesłać na adres: foto.iksatak@gmail.com.
      
       Konkurs "Mistrzostwa Świata oczami przedszkolaka"
       Zachęcamy wszystkie przedszkola do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzostwa Świata oczami przedszkolaka”. Technika wykonania prac dowolna. Czekamy więc na Wasze inspiracje. Prace należy składać w siedzibie klubu ul. Robotnicza 68, 82-300 Elbląg lub przesłać Pocztą do 30 kwietnia 2014. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maja 2014r.
       Wyniki ogłoszone będą na stronie internetowej IKS Atak. W konkursie zostaną wyłonione 3 nagrody główne i 2 wyróżnienia.
      
       Konkurs na gadżet do kibicowania
       IKS ATAK ogłasza konkurs na opracowanie przedmiotu służącego do kibicowania podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Siatkówce na Siedząco Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się w Elblągu w dniach 15-21.06.2014 r. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do dorosłych i dzieci. Przewiduje się przyznanie 3 nagród głównych oraz 2 wyróżnień dla najlepszych prac. Prace na konkurs można składać osobiście w siedzibie klubu lub przesłać Pocztą: Integracyjny Klub Sportowy ATAK ul. Robotnicza 68, 82-300 Elbląg. Termin składania prac do 30 kwietnia 2014.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maja 2014r. Wyniki ogłoszone będą na stronie internetowej klubu.
      
       Konkurs na imię nasze maskotki
       Zachęcamy do udziału w konkursie na imię maskotki wykonanej w zeszłym roku specjalnie na Mistrzostwa Europy i Świata w Piłce Siatkowej na Siedząco Kobiet i Mężczyzn. Przewidziane jest przyznanie 1 nagrody głównej oraz 2 nagród pocieszenia. Swoje pomysły prosimy przesyłać na adres: iksatak@interia.pl do 30 kwietnia 2014 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maj 2014r.
      
       Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach.
      
      
Integracyjny Klub Sportowy ATAK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama