UWAGA!

Krótki świąteczny relaks (piłka ręczna)

Po dwóch zwycięstwach Startu Elbląg w fazie rozgrywek o utrzymanie się w ekstraklasie nie słabnie tempo przygotowań drużyny do kolejnego meczu. Zawodniczki będą miały tylko krótki świąteczny relaks.

Elblążanki trzecią rundę rozgrywek o miejsca od 9. do 12. zakończą wyjazdowym meczem w sobotę 14 marca w Gliwicach, z zagrożoną spadkiem z ekstraklasy drużyną Sośnicy. Czteropunktowa przewaga elblążanek nad rywalkami nie oznacza, że będzie to łatwe spotkanie. Dlatego już po wygranym 35:20 meczu z AZS AWF Katowice, który przesądził o spadku rywalek do I ligi, w poniedziałek elblążanki wznowiły treningi.
     - Obowiązek uczestniczenia w treningach dotyczy wszystkich zawodniczek - mów Janusz Serwadczak, dyrektor klubu. - Mamy w zespole zawodniczki, które już założyły rodziny i mają obowiązki rodzicielskie, ale to nie oznacza, że te panie są zwolnione z zajęć, bo muszą przygotować w domu święta. Dla nich sport jest pracą, a po pracy tak sobie organizują domowe zajęcia, by od soboty do poniedziałku świętować Wielkanoc. We wtorek ponownie spotkamy się na treningach - informuje Janusz Serwadczak.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Andrzej nie przesadzaj! Jeszcze jest możliwe utrzymanie się AZS biorąc pod uwagę tylko tabelę! Pewny spadek będą miały jak przegrają jeszcze jeden mecz a Ruch zdobędzie 2 pkt do końca sezonu, lub 1 pkt i będzie miał lepszy bilans z Katowicami.
Reklama