UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pijaku z Prostej zalej lepiej ten durny batorowski łeb. Karzdy kibic OE wie że sponsorowanie najstarszego klubu w mieście to zafajdany obowiązek miasta. Jak tego nie rozumiesz to jesteś po prostu baranem. Lider Ci niepasujące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    KolegaKibica(2019-08-11)
  • Kolega kibica ,ty masz jeszcze kolegow? Jak zioniesz takim chamstwem!-- musisz koniecznie poszukac sobie jakies ziolo , na wstrzymanie emocji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Marychajestdobra(2019-08-11)
  • Każdy kibic - no tak bo to kibice ustalają subwencje z miasta. Miasto daje na Olimpię tyle ile jest w stanie, a prezes jest od tego by szukać sponsorów. 15 zł?? Czy napewno zawsze 15 zł?? Poza tym niższe cenny bywają na I ligę i ekstraklasę. Czy Ty rozumiesz co to marketing?? Wytłumaczę Ci tak najprościej: wyciągnąć kasę od kibica jak najwięcej by klub zyskał a kibic był zadowolony - i to w taki sposób by kibic sam chciał zapłacić. Jestem kibicem ZKS i na concordie nie chodzę, ale czy miasto nie ma udziału w tym klubie?? I skoro według prawa polskiego - nie widzi mi się kibiców - można dostać z miasta to korzystają, to rola prezesa znależć przepisy który pozwala, zablokować ich subwencje by nam je przekazać. Gdyby prezes zabiegał o sponsorów w każdy sposób znaleźli by się. Ale mało kto dorzuci do pośmiewiska typu casting facebook, czy zamieszania z widzewem w listopadzie.Możesz mnie obrażać jak nie masz argumentów. Jak by nasz najstarszy klub w mieście był marką rozpoznawalną firmy by rzuciły grosza. Tylko jakaś przejżystość finansowa by się przydała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Pijak z prostej(2019-08-11)
  • @Pijak z prostej - Widać że pojęcia nie masz, jakie udziały? Miasto daje ok 25% kasy a reszta jest ze sponsorów Skad takich oszołomów biorą????
Reklama