UWAGA!

Mamo, tato zatańcz ze mną!

 
Elbląg, Mamo, tato zatańcz ze mną!
fot. nadesłana

Wygodny strój, obuwie na zmianę, a przede wszystkim dobry humor – tyle potrzeba, by wziąć udział w zajęciach „Mamo, tato zatańcz ze mną” organizowanych przez Centrum Tańca „Promyk”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 16.

- Zajęcia z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną” organizujemy raz w miesiącu. Dzieci wraz z rodzicami uczą się nie tylko tanecznych kroków, przede wszystkim dobrze się bawią – podkreśla Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”.
       W marcu na parkiecie królować będzie taniec nowoczesny. Zajęcia będą trwały godzinę.
       - Podczas zajęć dzieci i rodzice nauczą się krótkiej choreografii– mówi Alicja Minkiewicz, instruktorka zajęć. – Po opanowaniu kroków i figur uczestnicy prezentować będą nowe umiejętności. Rodzice zatańczą dla dzieci, a dzieci dla rodziców.
       Zajęcia „Mamo, tato zatańcz ze mną” odbędą się 7 marca o godz. 16 w Centrum Tańca „Promyk”, które mieści się przy ul. Browarnej 80. Bilety w cenach: 15 zł (dziecko + rodzic) i 20 zł (2 dzieci + rodzic) będą do nabycia w CT „Promyk” przed zajęciami.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Troszkę kiepski termin z tymi sobotami. Jak rozmawiam ze znajomymi to wolą zajęcia taka jak inne dla dzieci w tygodniu po południu. W weekend spędzają wszyscy czas razem z dziećmi w inny sposób. Wycieczki, odwiedziny znajomych czy po prostu słodkie wspólne leniuchowanie w domku. Zdaję sobie sprawę, że są z kolei osoby, które pracują do późna i nie mają czasu w dni pracujące, ale w moim przypadku jak i moich znajomych zajęcia w weekendy są dziwne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    maderfader(2015-03-03)
  • Kiepski termin. Sobota i niedziela to dni dla rodziny i z rodziną w domu lub razem gdzieś na wyjeździe, albo wspólnie całą rodziną, a nie mama z dzieckiem na tańcach, a tata sam w domu, albo może do kolegi na piwo? Rodzina powinna spędzać czas razem. Inne miejsca w Elblągu mają zajęcia w tygodniu dla dzieci - i to w różnym wieku i też dla dorosłych. Każdy wybiera, co chce i gdzie chce. Pomysł takich zajęć niestety nie trafiony.
Reklama