UWAGA!

Minimistrzostwa piłkarskie

Elbląg, Minimistrzostwa piłkarskie

W najbliższym czasie wystartuje kolejna edycja turnieju piłkarskiego dla dzieci. 

Minimistrzostwa to turniej piłkarski dla dziewcząt i chłopców w wieku do 11 lat, który rozgrywamy na boiskach polskich miast już po raz ósmy. Są to największe zawody sportowe bez eliminowania po jednym weekendzie zespołów bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności. Dotyczy to wszystkich drużyn, także tych złożonych z zawodników rozpoczynających przygodę z piłką.
      
       Minimistrzostwa to turniej otwarty. Udział w zawodach mogą wziąć zarówno „zawodnicy podwórkowi”, jak i dzieci na co dzień trenujące w klubach czy szkółkach piłkarskich. Wszyscy uczestnicy bez względu na posiadane umiejętności otrzymują gwarancję gry w wielotygodniowym turnieju bez wcześniejszej ich eliminacji.
      
       Dodatkowo, co roku najlepsze drużyny spotykają się na ogólnopolskim Finale Finałów, którego stawką jest końcowe zwycięstwo w turnieju oraz wspaniały wyjazd zagraniczny na mecz czołowych europejskich zespołów. Minimistrzowie mieli okazję zasiąść na trybunach stadionów m.in. Realu Madryt, FC Barcelony, Manchesteru United czy Anderlechtu Bruksela.
      
       Zakończona w czerwcu 2014r. siódma edycja turnieju rozegrana została w 28 lokalizacjach. Udział w turnieju wzięło blisko 12 500 dzieci z całej Polski. Każde z nich za swój trud i wielotygodniowe zmagania zostało uhonorowane medalem i imiennym dyplomem. Zwycięzcy zawodów zobaczyli mecz Ajaxu z Barceloną! Jak co roku spośród wszystkich zgłoszonych drużyn wylosowano także dwie ekipy szczęśliwców na wyjazd do Dortmundu.
      
       Pomysłodawcą i organizatorem Minimistrzostw jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, działające wspólnie z partnerem tytularnym turnieju – firmą Deichmann na rzecz realizacji dziecięcych marzeń i oczekiwań.
       W Elblągu gościmy już po raz drugi. Liczymy, że w tym roku zwiększymy liczbę drużyn z poprzedniej edycji (19 drużyn). Zainteresowanie z roku na rok jest coraz większe. W Krakowie w poprzednim roku liczba drużyn przekroczyła 150! zespołów. W tym roku chcielibyśmy w ramach Deichmanna 2015 rozegrać nieoficjalne mistrzostwa przedszkoli, czyli dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Koordynatorem w Elblągu jest Tomasz Giedziun. Kontakt do koordynatora pod numerem 883 640 439.
       Zapisu do 27 marca lub do wyczerpania miejsc. Serdecznie zapraszamy!! 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama