UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • niby "amatorska liga tenisa stołowego ", a w każdej czołowej drużynie znajduje się jakiś "Stary wyjadacz" z profesjonalną przeszłością :D przykładem jest drużyna 16 batalionu dowodzenia, old masters i jaro zatorze, przez co 1-sze miejsca można łatwo wytypować już przed zakończeniem rozgrywek :D co sezon drużyny z czołówki tabeli wzmacniają się nowymi, profesjonalnymi zawodnikami, niedługo poziom wyrówna się z z poziomem 3ligi Warminsko-Mazurskiej :)Tylko czekać, aż wkońcu pojawi się jakiś ĆHIŃCZYK w tych rozgrywkach, :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  KIBICALTS(2015-04-29)
 • Panie KIBIC z tego co się orientuję to w tych trzech drużynach, które wymieniłeś na 14 zgłoszonych zawodników tylko 2 gdzieś tam kiedyś grało, reszta z tych graczy to typowi amatorzy, którzy sami nauczyli się grać. Poza tym KIBIC powinien byc zadowolony kiedy ogląda mecze na dobrym poziomie, chyba że to nie kibic tylko, jakiś sfrustrowany gracz, któremu ambitne plany nie wychodzą i szuka winnych. .. :) Panowie nie żalić się tylko trenować. W każdym sporcie są lepsi i gorsi zawodnicy. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bacznyobserwator:)(2015-04-29)
 • W lidze nie grają zawodowcy. Zabrania tego regulamin. Nie mają licencji, mają odpowiednią przerwę. A że poziom wysoki ? Oby ! Przecież lepiej gra się z lepszymi zawodnikami niż z tymi gorszymi. Same plusy !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Hercules(2015-04-30)
Reklama