UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nawet do 150 osób na torze Kalbar

 
Elbląg, Nawet do 150 osób na torze Kalbar
fot. arch. MOSIR w Elblągu

Przed nami kolejny etap odmrażania sportu, który ponownie łagodzi część obostrzeń dotyczących m.in. liczby osób korzystających z obiektów sportowych. Od soboty (6 czerwca) na Kalbarze może jednocześnie przebywać do 150 osób. Ułatwi to możliwość aktywnego spędzenia czasu, jazdy na rolkach czy gry na boiskach i kortach.

Tydzień temu Rada Ministrów ogłosiła rozporządzenie, dzięki któremu ponownie jesteśmy w stanie złagodzić obostrzenia dotyczące korzystania z obiektów sportowych. W przypadku Toru Wrotkarskiego Kalbar zmiana jest bardzo duża, ponieważ jednocześnie w obiekcie będzie mogło być aż do 150 osób, bez możliwości udziału publiczności.

- Coraz więcej osób, które chciałyby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, przychodzi na tor – informuje Jarosław Czerski, kierownik obiektu. – Cieszy nas więc fakt, że już od najbliższej soboty praktycznie każdy będzie mógł z niego skorzystać. Oczywiście zachowując pozostałe zasady bezpieczeństwa.

Nadal obowiązywała będzie konieczność zachowanie dystansu społecznego, ograniczona liczba osób do 150, dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, korzystanie z osobistego sprzętu treningowego.

 

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kompleksem boisk wielofunkcyjnych

Od poniedziałku do piątku mieszkańcy mogą korzystać z toru i boisk od godz. 9 do 14 oraz od 17 do 20.50, w sobotę od godz. 11 do 20.50, a w niedzielę od 9 do 20.50. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektu (do 150 osób), w przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność przyjścia. Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne.

 

Korty tenisowe

Inaczej jest w przypadku kortów tenisowych, gdzie wejście możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu, a opłaty za korzystanie pobierane będą zgodnie z cennikiem, który znajduje się w zakładce Kalbar. Korty tenisowe dostępne będą od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 20.50, a w niedziele od 10 do 20.50. Rezerwacji dokonać należy telefonicznie pod nr telefonu: 537 443 376.

Zapraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

Informacja MOSiR w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama