UWAGA!

Nowy termin spotkania ELH (piłka nożna)

W czwartek 12 października, a nie, jak wcześniej planowano, 11 października, odbędzie się drugie spotkanie organizacyjne Elbląskiej Ligi Halowej. Zmiana terminu nastąpiła z uwagi na występ reprezentacji Polski w meczu eliminacji ME z Portugalią.

Po raz drugi w Klubie Olimpijczyka w hali MOS przy ul. Kościuszki o godz. 20 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej. Tym razem, oprócz spraw typowo organizacyjnych, odbędzie także pogadanka z przewodniczącym sędziów na temat zmian i nowinek w kwestii sędziowania. Na spotkanie organizatorzy zapraszają zarówno drużyny, które już zgłosiły chęć gry, jak i te, które dopiero pragną się zapisać.
     Organizatorzy ligi przypominają jednocześnie, że uległ zmianie numer konta, na które należy wpłacać wpisowe. Kwotę wpisowego w terminie do 12 października należy wpłacić na konto: KS Olimpia Elbląg, Bank Millennium, nr konta 28 1160 2202 0000 0000 7991 9570, z dopiskiem - nazwa drużyny i oznaczenie ligi (Superliga, I lub II).
     
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama