UWAGA!

O rekreacji z MOSiR w ubiegłym tygodniu

 
Elbląg, O rekreacji z MOSiR w ubiegłym tygodniu
fot. MOSiR

Projekt „Wakacje 2013 z MOSiR” zbliża się do finiszu – mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Prawie wszystkie zaplanowane wcześniej zajęcia rekreacyjno-sportowe, adresowane do elblążan spędzających wakacje i urlopy w miejscu zamieszkania organizujemy zgodnie z planem. Wyjątkiem, co wykazał miniony tydzień, były dni, gdy deszcz wymusił zmiany, ale do hali przeniesiono turniej „Trio Basket”, a niestety odwołano zajęcia w Akademii Tenisa Ziemnego.

W hali lodowiska „Helena” rozegrano IV Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Wystartowało 29. zawodników i 3. zawodniczki w kategoriach wiekowych do lat 13 i Open, a rozegrali oni 57. meczów. W decydujących o miejscach na podium pojedynkach młodszej kategorii wiekowej Jakub Kowalski pokonał 3:0 Aleksandra Ludwikowskiego, a Sebastian Stęplewski zapewnił sobie turniejowy sukces pokonując 3:1 Aleksandra Ludwikowskiego. Zatem drugi na finiszu Kowalski, a trzeci Ludwikowski.
       Kategoria Open turnieju dla Krzysztofa Bojanowskiego, który ograł w finale 3:0 Jacka Świtalskiego. Na trzecim miejscu Janusz Kriger.
       Padający deszcz nie miał istotnego wpływu na rozegranie czwartego turnieju Trio Basket, który przeniesiono z „Orlika” do pobliskiej hali Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Korczaka. Wystartowało trzynaście zespołów w trzech kategoriach wiekowych, a prawie wszystkie pojedynki kończyły się minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn. Faworyci i tym razem nie zawiedli.
       Kategorię Open wygrała drużyna „Official” – Jarosław Szymanowski, Mateusz Mierzejewski, Igor Bunda i Daniel Domaszewicz, pokonując w finale 12:9 zespół „Monstars” – Adam Różycki, Robert Różycki i Piotr Marmułowski. Na trzecim miejscu team „Walenie w basenie” – Sebastian Gliński, Krystian Huber i Bartosz Majewski.  
       Rywalizację zespołów ze szkół podstawowych wygrała drużyna „MTI Team” – Mateusz Myśliwiec, Patryk Tabaszewski, Filip Gnysiński i Kamil Kowalczyk, wyprzedzając zespół „Łaciaki” – Konrad Jakimowicz i Marcel Porawski.
       Po raz kolejny niepokonane finiszowały w turnieju dziewczęta z teamu „Dupeczki koszykareczki” – Natalia Hassa, Natalia Szymańska i Klaudia Rymkiewicz, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt. Drugi zespół w tej kategorii „SP15 team” tworzyły Julia Golonko, Zuzanna Skórka, Marysia Żejmo i Klaudia Wiszniewska. N trzecim miejscu uplasował się „Basket Team SP 15” – Karolina Wiszniewska, Kamila Moch i Izabela Sieczka.
       Kolejny turniej Trio Basket, z bezpłatnym uczestnictwem chętnych drużyn tak jak we wszystkich imprezach organizowanych z projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em”, zaplanowano w czwartek, 29 sierpnia, na „Orliku” przy ZS nr 1 na ul. Korczaka. Zapisy do turnieju od godz. 12.30 do godz. 12.55. Początek zawodów godz. 13.
       Szczegółowe wyniki wszystkich imprez oraz galerie zdjęć dostępne na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama