UWAGA!

Odbyły się finałowe rozgrywki brydżowe

 Elbląg, Odbyły się finałowe rozgrywki brydżowe
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Rozgrywki finałowe trzeciej edycji Elbląskiej Internetowej Ligi Brydżowej dobiegły końca. Na starcie stanęła rekordowa liczba czternastu drużyn  w obsadzie mistrzowskiej i międzynarodowej . Rywalizacja była niezwykle ciekawa i zacięta.

Zwyciężyła międzynarodowa drużyna Nowy Staw Żuławy - Pleven Bułgaria wyprzedając Main Bridge Club Zatoka Braniewo i międzynarodową drużynę ESBS - Breno Włochy. Zwycięzcy wystąpili w składzie: kpt. Kazimierz Konefał, małżeństwo Aleksijeva, Slavi Aleksijew, Rumen Marincev i Sachko Romanov.

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do uczestnictwa w tych elitarnych międzynarodowych zawodach. Przygotowywaliśmy się solidnie trenując i doskonaląc poziom umiejętności we współpracy duetów. Zaowocowało to zdobyciem zaszczytnego tytułu pierwszego drużynowego Wicemistrza EILB.- mówi Kpt. Zatoki Braniewo, Ryszard Pichla. - Dziękuję drużynie za wspaniały sukces. Cieszę się, że byłem częścią tego teamu, który jest jednym z bastionów brydża w regionie Warmii i Mazur.

W związku z niewygaśnięciem pandemii koronawirusa na prośbę miłośników i sympatyków królewskiej gry Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego uruchomił czwartą edycję Elbląskiej Internetowej Ligi Brydżowej. 

Henryk Łęcki, wiceprezes ESBS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama