UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnia szansa, aby zgłosić dziecko na zawody pływackie

 
Elbląg, Ostatnia szansa, aby zgłosić dziecko na zawody pływackie
Fot. MOSiR

Jeszcze do środy (22 lipca) do godz. 12 potrwają zapisy do Wakacyjnych Zawodów Pływackich dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Udział w imprezie jest bezpłatny, a w zawodach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

To już ostatnia szansa, by zapisać dziecko do udziału w Wakacyjnych Zawodach Pływackich organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Grupę Wodną. Impreza odbędzie się już w najbliższy czwartek, 23 lipca, od godz. 9.00 w CRW Dolinka, a udział w zawodach jest bezpłatny. W zawodach może uczestniczyć każde dziecko w wieku od 6 do 15 lat, które samodzielnie potrafi przepłynąć 25 metrowy basen. Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 22.07.2020 do godz. 12.00 Aby wziąć udział w zawodach należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail imprezy@mosir.elblag.eu podając w treści poniższą formułę:

Zgłaszam moją córkę/syna (imię i nazwisko dziecka oraz dokładna data urodzenia) do udziału w Wakacyjnych Zawodach Pływackich w dniu 23.07.2020 r. o godz. 9.00-11.00. Dodatkowo należy podać numer telefonu do rodzica/opiekuna.

 

Jeżeli limit miejsc nie zostanie osiągnięty, organizatorzy przewidzieli możliwość zapisów także w dniu imprezy. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.30 do 8.50 i mieścić się będzie na CRW Dolinka. Do zawodów zostaną dopuszczeni jedynie zgłoszeni zawodnicy, których rodzice/prawni opiekunowie przed startem stawią się w biurze zawodów, by podpisać specjalne oświadczenie. Po zakończeniu części sportowej imprezy wszystkie dzieci będą mogły wspólnie się bawić na części rekreacyjnej CRW Dolinka. Koniec zawodów przewidziano na godz. 11.00.

 

- Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa trybuny na CRW Dolinka nadal nie są dostępne dla publiczności, a to oznacza, że rodzice i znajomi uczestników zawodów nie będą mogli wejść na obiekt – informuje Adam Krause, kierownik CRW Dolinka. – Natomiast na pływalni będą instruktorzy, którzy pokierują dzieci zarówno do szatni jak i na nieckę basenową. Dzieci przez cały czas trwania zawodów, będą pod opieką organizatorów.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama