UWAGA!

Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym

 Elbląg, Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl)

W miniony poniedziałek (13 marca) 2023 w pensjonacie "U Aktorów” w Elblągu odbył się łączony turniej par z okazji Dnia Kobiet i w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, w rekordowej obsadzie z udziałem brydżystek i brydżystów z Elbląga i okolic.

W konkurencji kobiet i par mixtowych miejsca na podium zajęli: I. Iwona Wierzbicka (Elbląg) - Witold Nowicki (Nowy Staw), II. Anna Dworakowska - Regina Wołek (Elbląg), III. Iwona Smilgin (Elbląg) - Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne). W klasyfikacji open w drugim segmencie z ogromną energią i determinacją przeszedł do ataku elbląski duet Wojciech Karpiński - Janusz Tchórzewski, stosując pressing przejął prowadzenie już do końca, zwyciężając z wynikiem 60,76%. Kolejne miejsca na podium zajęli: II. Andrzej Fronczak (Elbląg) - Kazimierz Konefał (Nowy Staw) - 59,22%, III. Andrzej Skoczylas (Braniewo) i III. Andrzej Skoczylas (Braniewo) - Stanisław Charun (Frombork) - 58,75%.

W finale startowało 36 brydżystek i brydżystów.

Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza miłośników królewskiej gry na Otwarty Turniej Par, który odbędzie się w poniedziałek (20 marca) w pensjonacie "U Aktorów" w Elblągu.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama