UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pony Cup, czyli rośnie nowe pokolenie jeźdźców

 
Elbląg, Pony Cup, czyli rośnie nowe pokolenie jeźdźców
(fot. organizator)

50 zawodników wystartowało w niedzielę w drugich zawodach z cyklu Pony Cup 2017, które odbyły się na terenie Stadniny Koni Narusa koło Fromborka. W zawodach wszystkie dzieci otrzymały nagrody, bo wszyscy byli zwycięzcami. - Przygotowujemy w ten sposób dzieci i ich rodziców do startów w przyszłości, kiedy wyrosną z kategorii dziecięcych, uczymy zasad fair play - mówią organizatorzy. Zobacz zdjęcia.

Każdy uczestnik miał do pokonania dwa nawroty w dowolnej konfiguracji, ustalonej przez trenera. Do Narusy przybyło około 20 kucyków, dla których także zawody Pony Cup są okazją do zdobywania sportowego doświadczenia.
       Gospodarze zawodów zadbali o przyjazną sportową atmosferę, ale także o pogodę, wygodne miejsca dla kibiców na wozach z sianem, a także o gastronomię i dodatkowe atrakcje. Wielkie balony co jakiś czas fruwały po parkurze, co tylko dodawało charakteru tym jeździeckim zawodom dla najmłodszych jeźdźców.
       Rozegrane zostały trzy konkursy: Pony Games prowadzony dla dzieci niejeżdżących samodzielnie, Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie oraz skokowy mini, w którym przeszkody nie były wyższe niż 40 cm. Konkursom towarzyszyła wspólna runda honorowa.

  Elbląg, Pony Cup, czyli rośnie nowe pokolenie jeźdźców
(fot. organizator)


       - Zgodnie ze wspólnymi założeniami organizatorów cyklu Pony Cup 2017 wszystkie dzieci są nagradzane, wszyscy są zwycięzcami, a wybrańcy sędziego dostają wyróżnienia. Przygotowujemy w ten sposób dzieci i ich rodziców do startów w przyszłości, kiedy wyrosną z kategorii dziecięcych, uczymy zasad fair play i wspieramy aktywności pozadomowe – tłumaczy Ewa Obrycka, jedna z organizatorek cyklu.
       Kolejne zawody z cyklu Pony Cup już 20 sierpnia w Gospodarstwie Agroturystycznym Milejewko.
      


       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Pony Cup 2017
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama